2733
2739
عنوان

خانم های اصفهانی گل، میاین لطفا

1041 بازدید | 53 پست

در مورد یه منطقه به نام خوراسگان سوال دارم. این منطقه چه جور جایی هست واسه زندگی؟ بافت شهری داره؟ تا خود شهر اصفهان چقدر راه هست؟ و مسیر اونجا تا اصفهان چه طوره؟ معمولا کسی اونجا درس بخونه یا کار کنه ساکن اصفهان میشه یا همونجا؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

میتونی در سبخونی و کار کنی اونجا اما ساکن اصفهان بشی 

روستا بوده که افتاده سر شهر 

مذهبی هاشون بیشترن

از مرکز شهر اتوبوس مستقیم داره تا خوراسگون 

ببین مثلا از خیابون جی اصفهان تا دانشگاه ازاد خوراسگون حدودا نیم ساعت میشه 

2738

خوراسگان یکی از مناطق خود شهر اصفهان هست یعنی بیرون شهر نیست ، جزو خود شهره ولی پایین شهره و مردم اونجا مذهبی هستن و فرهنگ یکمی پایینه

خلاصش اینکه پایین شهره دیگه

ولی یه دانشگاه آزاد خوب داره که بعد از دانشگاه ازاد نجف اباد توی اصفهان بهترین دانشگاه ازاده

خوراسگون یه شهر کوچیک ک تو مرکز شهر اصفهان و خود اصفهان نیست حومه اصفهانه و تا خود اصفهان یه ۲۰ دقی ...

میشه بیشتر برام توضیح بدی؟ مسیر رفت و آمدش چه طوره؟ جاده رو میگم. خطی و اتوبوس داره؟

یعنی جزو شهر اصفهانه؟ تا مرکز شهر چقدر راه هست؟ زمانی منظورمه یعنی واسه رفت و آمد وارد اصلا جاده نم ...

نه بابا جاده نداره که ، قدیما یه روستا بود ولی الان جزو خود اصفهان شده فقط پایین شهره ، اتوبوس و بی آر تی هم داره . بگو براچی میخوای تا راهنماییت کنم

خانمي از چه نظر ميپرسي براي تحصيل ميخواي بياي يا زندگي موقت

انتخاب رشته کردم واسه آزاد. ممکنه اونجا بیارم. میخوام ببینم دقیقا چه جوریه؟ که اگه لازمه اولویت هامو تغییر بدم. شاید ۱ سال بمونم شایدم مجبور شم ۶ سال بمونم اگه انتقالی ندن

2706