2737
2739

خیلی از جاها ۵۰۰ب بالا میگیرن.من جایی بلدم خیلی قیمتش مناسبه.نصف قیمت.اگه میتونی بری منطقه ده یا یازده تهران بگو شمارشو بدم بهت

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

+989373333699. .......بریانک هست.خانم فوق العاده خوش اخلاق.کارش عالی

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
2738
خیلی از جاها ۵۰۰ب بالا میگیرن.من جایی بلدم خیلی قیمتش مناسبه.نصف قیمت.اگه میتونی بری منطقه ده یا یاز ...

عزیزم منم نزدیکای تهرانپارسم .اینجایی که میگی بهم نزدیکه‌؟

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
عزیزم منم نزدیکای تهرانپارسم .اینجایی که میگی بهم نزدیکه‌؟

نه عزیزم دوره.منطقه ده‌ هست