2733
2739
عنوان

حراجستون رفاه

331 بازدید | 18 پست

بچه ها ما دیشب رفتیم رفاه روز آخرش بود

یعنی بزرگترین اشتباه رو کردیم

افتضاح گرون بود

هم افق کوروش هم رفاه گند زدن،قیمتهای فضایی میدن بعد تخفیف میزارن کنارش بازم از قیمت بقیه جاها گرونتره

شهرخرید خیارشور گرفتم ۱۱تومن،تو حراجستون رفاه با تخفیف ۱۷تومن😐😐

عزیزم قیمت رو بسته رو مینویسن و قیمت با تخفیفش هم مینویسن 

چجور میگی قیمت فضایی میدن 🤔🤔

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ماهم رفتیم از بس ک شلوغ بود برگشتیم

تو راهم ک برمیگشتیم همه هی میگفتن گرون میدن چیزارو بعد یه خورده قیمتشو میارن پایین میگن تخفیف

اینجانب کاربـر قدیمی هستم....بدلایلی کاربریمو خودم ترکوندم.

قبل از عید هم همین بلا سر ما اومد تازه کارمنداش هم خیلی بی ادبن انگار دارن وسایلارو خیرات میدن نه با پول

گفتم:خدایا؟؟؟؟؟دلم را شکستند!!! گفت:هیس!!!!!!!!!! نگران نباش؛ آنها هم برای خوشبختیشان به آسمانم رو می اندازند.....
2738
عزیزم قیمت رو بسته رو مینویسن و قیمت با تخفیفش هم مینویسن  چجور میگی قیمت فضایی میدن 🤔🤔

شما حتما ندیدین ویدویی که درباره افق کوروش بود

همون قیمت رو بسته رو میگم فضاییه جاهای دیگه ارزونتر درج شده

قیمتها مال همون زمان اوج گرونی بود رب گوجه ۲۴تومن

عزیزم قیمت رو بسته رو مینویسن و قیمت با تخفیفش هم مینویسن  چجور میگی قیمت فضایی میدن 🤔🤔

قیمتای روی بسته ها به سفارش خودشون روشون حک میشه. یعنی این شرطتشونه برای کارخونه ها که ازشون خرید کنن.

2706