2737
2739
عنوان

سلام کمک کمک کمک

67 بازدید | 10 پست

نه روز از روز پریودم گذشته تست گرفتم حامله بودم اما حتی یک درصد هم امادگی حامله شدن را ندداشتم خیلییی نگرانم پسرم هنوز یک‌سال و‌یک‌ماهشه فردا میخوام با قرص سقط کنم

کمکم کنید حالا که اینکارو میکنم میخوام نظر بدیم دختره یا پسر از حالتام میگم هفته پنجم هست رفتم سونو اصلا حالم بد نیست فقط خیلییی کم حالت تهوع دارم به نظرتون دختره یا پسر؟؟

این کارونکن حتماحکمتی توش بوده بچه روزی خودشومیاره بخداحیفه خداقهرش میگیره شایدبااون بچه کلازندگیت ازاین روبه اون روشد.خداروچه دیدی؟؟؟

لحظه هاراميگذرانديم تابه خوشبختي برسيم غافل ازاينكه خوشبختي درآن لحظه هابودكه گذرانديم.  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وای نکن ترو خدا گناه داره

تا دنیا بیاد پسرت دو سالش شده 

به هم بزرگ میشن هم بازی میشن

من خودم شرايط جسمی داشتم یکی دیگه میآوردم دخترم همش میگه مامان نی نی بیار ولی من نمیتونم

میدونم سخته دوتا باهم ولی گناه داره بعدا عذاب وجدان می گیری 

خداوند شبان من است محتاج به هیچ چیز نخواهم شد

شما که یکبار طعم مادر شدن چشیدید ... میدونید چقدر لذت بخشه . یه لبخندشون به هزار هزار دردسر می ارزه . بچه یه تیکه از تن مادره ... احساساتی تصمیم نگیرید . فکر کنید و ببینید یک عمر عذاب وجدان واقعا به سقط کردن می ارزه ؟ دوستی دارم بچه شش ماهه داشت و ناخواسته باردار شد .اما نگه داشت ... الان خداروشکر بچه ها نزدیک دو سال دارن ... و هر روز خداروشکر میکنه . میدونم شرایط سختیه .... ولی خواهشا بیشتر فکر کن

کمکم کنید حالا که اینکارو میکنم میخوام نظر بدیم دختره یا پسر از حالتام میگم هفته پنجم هست رفتم سونو ...

من اینجوری بودم دختر بود 

بازم زیاد معلوم نمی کنه 

نکن این کارو بعدا پشیمون میشی 

شاید با دنیا اومدنش شرایط روحيت بهتر شد عزیزم 

حتما خدا یه چیزی میدانسته که بهت داده

خداوند شبان من است محتاج به هیچ چیز نخواهم شد

این کارونکن عزیزم خداقهرش میادایشالاخداخودش کمکت میکنه حکمت خدابوده گلم منم بچه اولم همینقدری بودخداخواسته باردارشدم خداروشکرالان باهم همبازی شدن 

خدابهترین هارابعدازتلخ ترین تجربه هابه تومیدهدتاقدرچیزهایی که بدست اوردی رابدانی اگه دوست داشتین واسه حل مشکلاتم  یه صلوات بفرستین مرسی عشقااا😙😙❤❤
2738

من از اول بارداری تهوع داشتم مثل شما خفیف بود.نی نی هم دختر.

ولی دختر پسر نداره.هدیه خدا رو پس نفرست.

ببخشید این رو میگم ولی من بچه اولم رفت پیش خدا الان میگم خداکنه بتونم ۳ تا بچه ب دنیا بیارم با این ک الان حال جسمیم داغونه و حال روحیمم تعرفی نداره.

الهم صلی علی محمد و آل محمد و علی اهل بیته