2737
2739
عنوان

نگرانم میشه کمکم کنید(در مورد سینه دختر 9 ساله ام)

| مشاهده متن کامل بحث + 107754 بازدید | 51 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام منم مدتیه سر سینه چپم غده احساس میکنم خیلی درد میکنه من ۱۱ سالمه خیلی میترسم چرا غده زده ؟ این غده باید بزنه یا نباید بزنه نوک سینه ام بشدت دردناک شده بعضی وقتها سر سینم نرم میشه ولی بیشتر اوقات سفت و درد ناکه ولی فقط ی سینه غده داره خیلی میترسم

مرحله رشد بلوغ به چه صورته یعنی بعد از ایجاد ی چیز سفت زیر نوک سینه بعدش سر سینه نرم میشه یا اون غده میشه نوک سینه آدم در آینده؟ آیا سینه ها نرم میشه؟

سلام منم مدتیه سر سینه چپم غده احساس میکنم خیلی درد میکنه من ۱۱ سالمه خیلی میترسم چرا غده زده ؟ این ...

چرا با مامانت صحبت نمیکنی؟

نظرات من صرفا برای صاحب تاپیک میباشد،ریپلای انسانهای بدون مغز یا متعصب  رامشاهده نکرده و پاسخ نمیدهم😊
2738
کاشکی هر کی سوال میکنه نتیجشو هم بگه تا دیگران استفاده کنن منم دخترم همین وضعیتو داره نمیدونم چکار ک ...

سلام ببخشید شما مشکل دخترتون رفع شد فهمیدید علتش چیه ؟دختر منم 8سالشه امشب دیدم سینه چپش یه کم برجسته شده وکمی درد داره نگرانم تورو خدا تاپیک منو خوندید جواب بدید

سلام ببخشید شما مشکل دخترتون رفع شد فهمیدید علتش چیه ؟دختر منم 8سالشه امشب دیدم سینه چپش یه کم برجست ...

سلام .الان دخترم ۹ سالو و ۸ ماهشه داره دوران بلوغشو میگذرونه .سینش بزرگتر شده و چند تا موی بلندم در عانه داره .من ازمایشات دختدمو فرستادم تهران .گفت اصلن بچه رو درگیر امپول و ..نکن بزار رشدطبیعیشو داشته باشه .تنها  نگرانیم از قد کوتاه بودن طرف شوهرمه .وگرنه خود بلوغ بالای ۸ سال نگرانی چندانی نداره عزیزم.شما چیکار کردی خانومی

سلام .الان دخترم ۹ سالو و ۸ ماهشه داره دوران بلوغشو میگذرونه .سینش بزرگتر شده و چند تا موی بلندم در ...

سلام عزیزم هیچی دخترم هردوسینش برجسته شد وپرسیدم گفتن علائم بلوغ وخدا روشکر اروم شدم الان کمی سینه داره ,وخداروشکر قدش نسبت به هم سن وسالهاش بلندتره واین نگرانی رو ندارم ,,ممنون که جوابم رو دادید انشالله دختر شماهم تو دوران بلوغش یکدفعه قد میکشه نکران نباشید

منم اینجا اومدم از تجربم بگم:دختر10سالم سینه راستش درد میکرد وبادست یه چیز کوچولو قابل لمس در زیر هاله داشت خیلییی ترسیدم،امروز بردمش  دکتر گفت خداراشکر مال بلوغه درحالیکه دختر من از لحاظ جثه وقد بیشتر شبیه یه بچه7ساله است.

2706