2737
2739

ممنون میشم ازتون

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

خانه و کاشانه میدون هفت حوض بلدی؟؟؟

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

عزیزم گرون و معروف باشه یا معمولی

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ارایشگاه شیوا رو پیشنهاد میکنم

سالنش معمولیه ولی کار ارایشش خیلی لایت و خوبه

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !
2731
عزیزم گرون و معروف باشه یا معمولی

کارش خوب باشه هردوتاشو اگه سراغ دارید بهم ادرسشو بدید ممنون میشم

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
من ارایشگاه شیوا رو پیشنهاد میکنم سالنش معمولیه ولی کار ارایشش خیلی لایت و خوبه

ادرسش؟

2738
کارش خوب باشه هردوتاشو اگه سراغ دارید بهم ادرسشو بدید ممنون میشم

گلها معروف و گرونه

من خودم شیوا میرم واسه عروسیا

خانه و کاشانه میدون هفت حوض بلدی؟؟؟

نه بلد نیستم 

آرایشگاه ستاره توی دردشت

آرایشگاه مهسان تو گلبرگ

این دوجارو رفتم کارشون خوب بود مخصوصا ستاره

‏اونجا که دیگه حرف نمیزنی و برات مهم نیس چیزی رو ثابت کنی، همونجا آخرشه...
گلها معروف و گرونه من خودم شیوا میرم واسه عروسیا

گلها و شیوا ادرسشون کجاس؟

ادرسش؟

این تلفنشه فکر کنم جابجا شدن ادرس جدید ندارم

گلها و شیوا ادرسشون کجاس؟

گلها از سمت فلکه دوم تهرانپارس که میای پایین به بزرگراه رسالت رسیدی صد قدم سمت راسته