2737
2734

سلام
پسرم 4سال و 10 ماهشه و حدود یک ماه هست توی خواب یک مرتبه قهقهه می زنه ، جوری که انگار ریسه می ره .

اول فکر می کنیم خواب می بینه ، بعد می بینیم چشماش بازه و انگار بیداره اما خوابه !
با چشمای باز در حالت ناهشیار می خنده ، اما صورتش حالت خنده نداره ، انگار می خواد گریه کنه .
دو سه دقیقه طول می کشه تا با سر و صدا و ضربه به صورتش و تغییر فضا، هشیارش کنیم ، وقتی از اون حالت خارج می شه ، به شدت می زنه زیر گریه .
براش از دکتر مغز و اعصاب کودکان با هزار مصیبت وقت گرفتیم اما هنوز نوبتش نرسیده و دیشب دوباره این اتفاق افتاد اما خفیف و زود خوابید .
اونقدر نگرانم که شب و روز ندارم ، تمرکزم رو از دست دادم ، گفتن باید نوار مغز بگیریم و شاید هم یه شب بیمارستان نگهش دارن که توی خواب مغزش رو اسکن کنن .
میگن علائم یک نوع صرعِ نادر به اسم صرعِ خنده رو داره که یه جور تشنج هست ...
دارم خُل می شم از ناراحتی .
هرکس تجربه ای داره به من بگه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وااای خداااایاااا خودت کمک کن 

چقدر وحشتناکه اولین باره میشنوم توکل کن به خدا انشاالله چیز مهمی نباشه

دوستان من سامارا هستم عضویتم سال 95بود ولی به دلایلی کاربری قبلیم حذف شد

دختر منم وقتایی که تو روز با بچه ها خیلی بازی کنه و دعوا کنه  شبا همین حالت رو داره منتها نمیخنده گریه میکنه و جیغ میزنه چشاش بازه ولی همچنان بیدار نشده و داره ادامه خابش رو میببنه 

هر چقدرم بیدارش کنیم بیدار نمیشه

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@

انشاالاه که چیزی نیست

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..
2738

: صرع خنده اصولا مدت زمان کوتاهی داشته و عمدتا در اثر اختلالات تومورهای هیپوتالاموس مغز ایجاد می‌شود و با جراحی می‌توان تومور را برداشت تا فرد بهبود یابد و اگر نتوان نسبت به برداشتن تومور اقدام کرد با داروی ضد تشنج صرع خنده را کنترل کرده و فرد به زندگی عادی ادامه می‌دهد.

عصارزادگان با بیان اینکه همراه با صرع خنده کاهش سطح هوشیاری در زمان تشنج به وقوع می‌پیوندد، گفت: اصولا خنده‌ها و گریه‌های نابجا ریشه در یک بیماری دارد و اینکه فردی بدون پیش زمینه و موضوع خنده‌داری دچار صرع خنده شود نشان‌دهنده مشکل در سیستم مغز و اعصاب فرد است.

وی در پایان گفت: صرع خنده در کودکان و جوانان شایع‌تر است و خانواده‌ها در صورت بروز چنین مشکلاتی در فرزندانشان باید اقدامات لازم درمانی را انجام دهند.

حتما پیش ی دعانویس ببرینش برادرزاده منم اینجوری شد دقیقا گفتن ک ازاونابودن.....دعادادن درس شد ربطی ب عصابو روان بچه چهارساله نداره

میشه برای نیت قلبیم یه صلوات بفرستی دوستم؟

عزیزم mri انجام دادید؟

بیماری ژلاستیک فیژر خیلی خیلی نادر هست

ولی درمان داره نگران نباشید

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

حالا جلو جلو مصیبت نگیر شاید واقعا اینجور نباشه و انشالله که نیس

من جندسال پیشا یه مدت به شدت دچار مشکلات روحی شدم یه مدت کوتاه دارو اعصاب خوردم. یه مدت بعد قط قرصا اینجور شده بودم یهو تو خواب بدجورمیزدم زیر خنده حتی هشیار میشدم نمیتونستم جلو خنده خودمو بگیرم. بعد از مدتی درس شد خودش.بادمه دقیقا مامان منم مث شما بشدت میترسید. بلندم میکرد از خواب که خندم بند بیاد هنوز خوابم میومد مخواستم بخوابم دیگه نمیزاشت بخوابم

خدایا از رحمتت نا امید نیستم
دختر منم وقتایی که تو روز با بچه ها خیلی بازی کنه و دعوا کنه  شبا همین حالت رو داره منتها نمیخن ...

عزیزم حتما با پزشکش مشورت کن.شاید اصلا چیز مهمی از نظر ما نباشه ولی ممکنه در آینده براش خدای نکرده جدی باشه.

حتما پیش ی دعانویس ببرینش برادرزاده منم اینجوری شد دقیقا گفتن ک ازاونابودن.....دعادادن درس شد ربطی ب ...

خواهر من ای حرفا چیه بزا بچه رو ببره یه دکتر درس درمون

خدایا از رحمتت نا امید نیستم
2706