2733
2739

احساس میکنم زیادی شوره. از روش تخم مرغ تو آب نمک استفاده کردم. ۳ روزه انداختم تو بطری. به نظرتون اگه جابیفته از شدت شوریش کم میشه یا الان درستش کنم؟ درشون باز بشه خراب نمیشن. 

"مهم بودن" در نگاه دیگران را فراموش کن،،، "روزنامه روز شنبه، زباله روز یکشنبه است "

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

موقع استفاده بریزم تو آب شوریش درست گرفته میشه؟ آخه خیارام بچه خیاره حیفه خراب بشه

"مهم بودن" در نگاه دیگران را فراموش کن،،، "روزنامه روز شنبه، زباله روز یکشنبه است "
موقع استفاده بریزم تو آب شوریش درست گرفته میشه؟ آخه خیارام بچه خیاره حیفه خراب بشه

آره مال منم همونه الان رسیده بهتر شده تو آبم میریزم

درشم فویل آلومینیوم گذاشتم هوا نکشه

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش
آره مال منم همونه الان رسیده بهتر شده تو آبم میریزم درشم فویل آلومینیوم گذاشتم هوا نکشه

آها من میگم شاید تازه سه روزه شوریش خیلی زیاد به نظر میرسه جا بیفته درست میشه. این فکرم درسته یا نه همین حد میمونه؟

2738
آها من میگم شاید تازه سه روزه شوریش خیلی زیاد به نظر میرسه جا بیفته درست میشه. این فکرم درسته یا نه ...

آره بهتر میشه درشو چه زود باز کردی

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش
آره بهتر میشه درشو چه زود باز کردی

یکی از بطریهام گاز تولید نکرده بود باز کردم عوضش کنم. خراب میشه؟

یکی از بطریهام گاز تولید نکرده بود باز کردم عوضش کنم. خراب میشه؟

یعنی چی گاز تولید نکرده؟

خوب ببندش

یعنی چی گاز تولید نکرده؟ خوب ببندش

گفتی چه زود باز کردی گفتم وقتی بطریشو عوض کردم چشیدم. بعدش ریختم تو بطری دیگه و بستمش.

حالا نمیدونم باز و بسته شد خراب میشه یا نه. دیگه امید به خدا