2737
2739

من ازوقتی باشوهرم به مشکل خوردم سه سال میشه که دیگه ب خونه وخودم اهمییت ندادم یه مدت تصمیم گرفتم خوب بودم اما دوباره بی خیال میشدم تا وقتی طلاق گرفتم که دیکه رومیز تی میشد یادگاری نوشت کلا انگیزم به زندگیم رو ازدست دادم دوتا بچه دارم اصلا برات مهم نبود شام وناهارچی میشه هرکه وقت گشنش میشد یه چیزی میخورد حالا شاید یه روز درمیون به کته ای دمپخت ابگوشتی چیزی درست میکردم منی که قبلا کیک میپختم مربا ترشی همه روخودم درست میکردم دیگه هیچ انگیزه ای واسه زندگی نداشتم دیگه چندماه داره از طلاقم میگذره وتصمیم گرفتم گذشته روفراموش کنم ویه ادم جدید بشم قالی هام بدم قالیشویی وخونم روحسابی مرتب کنم حالا اونایی که به هردلیلی بی انگیزه بودن وحس وحال کار خونه نداشتم بیایین باهم باشیم من اینستا یه پیچ زدم واز کارای روزانم اونجا فیلم حالا اونایی هم موافقن بیایین اینحا وهر روز باهم حرفدبزنیم وتصمیم بگیریم یه جا رومرتب کنیم وعکس بزاریم ...البته ناگفته نمونه من میگم نامرتب شدم هیچ وقت سینگ اشپزخونه پرظرف نمونده شده سه چهاروپنج روز گردگیری نکردم بعد گردگیری کردم تواین یه موردخیلی تنبل بودم کارام رو انجام میدادم با تاخیر درحالیکه قبل صبح که بلند میشدم لازم بود زیر کتری روشن کنم وناهاربزارم هیچ کارعقب مونده ای نداشتم با مشکلاتی که برام پیش اومد بی برنامه شدم

حق داری ولی زندگی که تعطیل نمیشه دیگه..دوتابچه داری ..گناه دازن

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
حق داری ولی زندگی که تعطیل نمیشه دیگه..دوتابچه داری ..گناه دازن

وقتی افسردگی ومشکلات میاد ادم خودشم فراموش میکنه اصلا ازخونه بیرون نمیرفتم بچه هام میفرسادم خرید اصلا هیچی واسم نبود الان نه ایکه بگم خوب شدم یادکتررفتم دارم خودم روموطف میکنم به زور اینکارا رو انجام بدم

منم یه دوره تلخ داشتم چند ماه کار سختم بود اما بعد ازدواجم دوباره مثل روز اول شدم من هر روز ۸ صبح بیدار میشم صبونه اماده میکنم روزایی که همسرم میره سر کار هم ۷ صبح بلند میشم .من هر روز دستمال کشی و گردگیری میکنم ۳ روز درمیون جاروبرقی میکشم. شاید باور نکنی من هر روز کابینت هامو و دربهای خونرم دستمال میکشم اجاق گازم هر ظهر و شب کامل برق میندازم روی مبلامو هر سه روز با جارو برقی میکشم که خاک نشینه یخچالم هر شب قبل از خواب توشو تمیز میکنم حتی اگه تمیز تمیزم باشه یه مرتبش میکنم. توی ابچکون ظرف شویی حتی یه لیوانم نمیزارم همرو جمع میکنم. واسه جلوگیری از بهم ریختگی و خرابی یخچال هر روز صبح کلمن اب یخ درست میکنم. دیوارای اشپز خونم کاشی سفیده جمعه ها دستمال میکشم و پرده هارو هر سه ماه یبار با تغییر فصل میشورم.من عاشق کار کردنم هر چی بیشتر بهتر. همسرم گاهی دلش میسوره و دوست داره کمکم کنه مخصوصا وقتی اهنگ میزارم و کلی انگیزه دارم موقع کار. 

منم یه دوره تلخ داشتم چند ماه کار سختم بود اما بعد ازدواجم دوباره مثل روز اول شدم من هر روز ۸ صبح بی ...

افرین عزیزم انشالله که همیشه شادباشی واوضاع بروفق مرادت باشه ..ازقدیم گفتن دست شکسته کارمیکنه دل شکسته کارنمیکنه من خیلی دوست داشتم دیگه انگیزه ای نداشتم اما الان برای دل خودم میخوام زندگی کنم مرتب باشم شادباشم

2738
منم یه دوره تلخ داشتم چند ماه کار سختم بود اما بعد ازدواجم دوباره مثل روز اول شدم من هر روز ۸ صبح بی ...

واویلا من فکر میکردم وسواس دارم ولی نصف کارای شمارو هم انجام نمیدم.. خداروشکر وسواس ندارم مثل اینکه😂

من تازه اثاث کشی کردم دو ماهه اومدم این خونه . خونه رو دوست ندارم هم کوچیکه وسایلام جا نداره هم کابینتش خیلی کمه اصن رغبت به نظافت خونه ندارم تو این دو ماه سه یا چهار دفعه کل خونه رو تمییز کردم

بابا طلاق گرفتی راحت باش دیگه اقا بالا سر نیست واسه خودت باش برنامه های خودت داشته باش

خیلی زجرکشیدم تاطلاق گرفتم من فکرمیکردم زندگیم خوبه شوهرم خوبه خوشیختم یه دفعه فهمیدم شوهرم زن گرفته من بی خبرازهمع جا

2706