2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من در طول روز حتما مرغ یا گوشت استفاده میکنم

۴ مغز میخرم در طول روز چند بار میخورم 

روزی دو بشقاب میوه میخورم

شیر نمیخوردم اصلا ولی چند روزه دندون درد گرفتم مجبورم بخورم روزی دولیوان میخورم

کلی چیز میزای دیگه هم مثل آناناس و آبمیوه و چیزای دیگه هم میخورم

الان فصل پسته خامِ،سعی کن حتما در طول روز پسته خام استفاده کنی

من عدسی هم میزارم در طول روز چند تا کاسه کوچیک به صورت میان وعده میخورم

دوستان عزیز لطفا لایک‌نفرمایید ای به فدای انگشتانتان😶
من در طول روز حتما مرغ یا گوشت استفاده میکنم ۴ مغز میخرم در طول روز چند بار میخورم  روزی دو ب ...

ماشالا چه خوب که میتونی انقدر چیزی بخوری عزیزم منکه اصلا معدم جمع شده انگار، میرم تو ۹ ماه ولی هر روز سعی میکنم ۴مغز وشیر و خرما بخورم الان فصل گلابیه خیلی مفیده

🧘‍♂️گروه آبی🧘‍♂️وزن شروع ۷۱و۸۰۰💙   وزن فعلی۶۷و۵۰۰ 💙 هدف بعدی۶۵💙  هدف آخر۶۲ ❤ 💙 تاریخ شروع رژیم ۱۴۰۱/۹/۱۵ 🧘‍♂️❣️🧘‍♂️🧘‍♂️  
2738
كاسني و كنگرم خوبه نشنيده بودم مرسي عزيزم

کاسنی برای اخراش با خاکشیر خوبه که بچه زردی نگیره

🧘‍♂️گروه آبی🧘‍♂️وزن شروع ۷۱و۸۰۰💙   وزن فعلی۶۷و۵۰۰ 💙 هدف بعدی۶۵💙  هدف آخر۶۲ ❤ 💙 تاریخ شروع رژیم ۱۴۰۱/۹/۱۵ 🧘‍♂️❣️🧘‍♂️🧘‍♂️  
ماشالا چه خوب که میتونی انقدر چیزی بخوری عزیزم منکه اصلا معدم جمع شده انگار، میرم تو ۹ ماه ولی هر رو ...

من کلا از اول بارداریم نه ویار داشتم نه تهوع نه هیچی

فقط یکم همون اوایل از مرغ و گوشت بدم اومده بود

سعی کن بیشتر غذا بخوری الان بچه وزن میگیره 

پروتئین باید بیشتر مصرف کنی

دوستان عزیز لطفا لایک‌نفرمایید ای به فدای انگشتانتان😶

والا خواهر من انقدر میخورد که الان هفته ۳۶ هست سونو بهش گفته بچت ۴ کیلو هست حالا نمیتونه زایمان طبیعی کنه اخه بچه اولش طبیعی بوده دنبال دکتر میگرده که سزارینش کنن

والا خواهر من انقدر میخورد که الان هفته ۳۶ هست سونو بهش گفته بچت ۴ کیلو هست حالا نمیتونه زایمان طبیع ...

اره منم خيلي چيزاي مقوي ميخورم همش حس ميكنم پسرم گرسنه است بايد بهش برسم 

2706