2737
2734
عنوان

شوهرم بازم خیانت کردایندفعه پنجمشه

15229 بازدید | 178 پست

الان پنج ساله هرسال داره خیانت میکنه الان دیگه شده سالی دوتا.اردیبهشت رابطه اش باپرستاربچم لورفت دیشب دوباره فهمیدم هنوزسه مانگذشته یه رابطه دیگه.کاش جرات داشتم طلاق بگیرم اخه ازاینده بچه هام میترسم ازحرف مردم.اللن خابه نمیدونه دیشب فهمیدم دوباره بایه خانم مطلقه هستش نمیدونم چکارکنم برم خونه مادرم فقط عذابه واسم.میگم صبرکنم بیدارشد بهش بگم فهمیدم یک دلم میگه بلندشم وسایل وبچه هام روبردارم برم خونه مادرم.زنگ که زد گفت کجایی بگم بروازنازی بپرس.شمابودید چکارمیکردید فقط باید طلاق بگیرم خداشاهده هنپزبچه هاش رویه بغل نکرده فقط اورده که سرمن گرم شه بره هر گوه کاری خاست بکنه

گروه نارنجی....وزن اولیه۷۴ وزن الان ۷۴ وزن هدف ۵۶ ...گروه تاپیک لاغری بامدادخمار...تاریخ شروع ۹۸/۹/۱۶.خدایاباتوکل به خودت زودتربه وزن هدفم برسم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بازم میکنه تو به فکر خودت باش عزیزم 

لایق تو کسی نیست جز آنکسی که:تو را انتخاب میکند نه امتحان ...تو را نگاه کند نه اینکه ببیند ...تو را حس کند نه اینکه لمست کند ...تو را بسازد نه اینکه بسوزاند ...تو را بیاراید نه اینکه بیازارد ...تو را بخنداند نه اینکه برنجاند ...تو را دوست بدارد و بدارد و بدارد ...ﺳﺎﺩﻩ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻦ ﺍﻣﺎ ﺳﺎﺩﻩ ﻋﺒﻮﺭ ﻧﮑﻦ ﺍﺯ ﺩﻧﯿﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﯾﮑﺒﺎﺭ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺍﺵ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ !ﺳﺎﺩﻩ ﺑﺎﺯﮔﺮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮﮔﺰ ﺑﺮﻧﮕﺮﺩ ﺑﻪ ﺩﻧﯿﺎﯼ کسی که ﺑﻪ ﺯﺧﻢ ﺯﺩﻧﺖ ﻋﺎﺩﺕ ﮐﺮﺩﻩ ﺣﺘﯽ ﺍﮔﺮ ﺷﺎﻫﺮﮒ ﺣﯿﺎﺗﺖ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﯾﺎﻓﺘﯽ !ﻭ ﺑﻪ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺵ :ﻫﯿﭽﮑﺲ ﺍﺭﺯﺵ ﺷﮑﺴﺘﻪ ﺷﺪﻥ ﺍﺭﺯﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺭﺩ...برای خودت زندگی کن 

اردیبهشت دوماه تمام رفتم چون بارداربودم گفت بچه به دنیااومدتوافقی جدامیشیم ولی بچه که بدنیااومد گفت یک کلام طلاق نمیدم قرارشدمثل هرسال حق طلاق ومسکن روبهم بده که هرروز امروزوفرداکرد وهنوزم حق هاروبهم نداده.

گروه نارنجی....وزن اولیه۷۴ وزن الان ۷۴ وزن هدف ۵۶ ...گروه تاپیک لاغری بامدادخمار...تاریخ شروع ۹۸/۹/۱۶.خدایاباتوکل به خودت زودتربه وزن هدفم برسم
2738

فکرکنم چندتا بچه دارید اخه شما که میدونستی خیانت میکنه چرا این چندتا بچه زاییدی الانم فقط یه چی میگم مردی که خیانت کرد میکنه حالا هم شما تصمیم بگیر یا باهاش بمون به خاطر بچه هات یا هر دلیل دیگه ای که داری و کلا به روش نیار و خودت هم پیگیر نباش که نفهمی و اذیت نشی یا اینکه کلا جدا شو و خودتو خلاص کن

کجابرم فقظ یه مادردارم که افسردگی داره میرم یکروزنشده بیرونم میکنه میگه بچه هات صدامیدن روانیم میکنن بلندشوبروخونت جلوت زن هم توخونه اوردبسوزوبساز.خدایابه کدوم دربزنم  

2706