2733
2739
به وقتش میوه خریدیم ب وقتش لباس خریدیم حتی هر سال مشهد میریم و ب جز اون یه مسافرت دیگه ام داریم  ...

برام جالبه بدونم تو این بی پولی برای چی میروید مشهد واقعا از مشهد چه چیزیش براتون قشنگه

https://harfeto.timefriend.net/16297043150045

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما دوتامون پونزده شونزده میلیون میگیریم ولی چیزیش نمیمونه! چون خونه خریدیم و همش میره پای قسط و بدهی ...

شغلتون چیه؟ خوشبه حالتون

درمان آندومتریوز با حذف قند وشکر از رژیم غذایی
2731

بسم الله الرحمن الرحیم

حقوق شوهرم صفر تومان می باشد😂😂

ولی اون موقع هایی که کار میکرد ۳ تومن میگرفت ول کرد یه مدت دوباره رفت یه حای دیگه ۱۵۰۰ 😐 در حال حاضرم که تو خونه لنگر خورده لتگر انداخته😞

میشه برام یه صلوات بفرستین؟؟😍☺ میشه دعا کنین تا به آرزوم برسم😢
مال ما دقیقن ۲ میلیون ول شوهرم همیشه میگه ندارم😐

حق داره

یبار برو خرید 

سبزیجات و گوشت ک مرغ و روغن و برنج بگیر اگه ۵۰۰نشد بیا هرچی دوست داری به من بگو

من‌خودم خریدای خونه رو انجام میدم قیمتها دستمه

2738
برام جالبه بدونم تو این بی پولی برای چی میروید مشهد واقعا از مشهد چه چیزیش براتون قشنگه

کسی که اعتقاد قلبی داشته باشه و بطلبن  خود امام رضا هم هزینه سفرشو جور میکنه هم تو زندگیش برکت میندازه چون دقیقا خودم به چشم دیدم تو زندگیم

معنی اسمم یعنی کیک ،تعجب نکنید لطفا ،همینجوری زدم از بس هرچی زدم قبول نکرد

بچه ها شاید باورتون نشه من پارسال شوهرم دانشجو بود حقوقش 1200 بود 700 قسط می‌دادیم رسما نابود بودیم من همش ناراحت بودم ولی بازم لنگ نمیموندیم ولی توکل کردیم حالا که رفت سرکار حقوقش 3 تومنه با اضافه کاری‌اش 5 5نیم میشه خیلی راحت تر شدیم میخوایم کم کم به فکر بچه هم باشیم

معنی اسمم یعنی کیک ،تعجب نکنید لطفا ،همینجوری زدم از بس هرچی زدم قبول نکرد
کسی که اعتقاد قلبی داشته باشه و بطلبن  خود امام رضا هم هزینه سفرشو جور میکنه هم تو زندگیش برکت ...

خداوند رازق است نسبت دادن بعضی صفت ها که خاص خداونده به بندگان خداوند صحیح نیست

https://harfeto.timefriend.net/16297043150045
2706