2733
2739
عنوان

خدایا چرا با زندگیه من اینجوری میکنی، بستت نیست؟ خسته نشدی

| مشاهده متن کامل بحث + 1058 بازدید | 59 پست
خدا لعنت کنه شیطونو،الهی خوب بشی و شفا پیدا کنی تو نت سرچ کن یه سری دعا هست برای بیرون کردن اجنه از ...

نه بابا کار اونا نیست من علایم این بیماری رو به طور کامل دارم دارویی هم که دکتر داده دقیقا برای کنترل این مرصه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم چه خاکی ریختن به سرم که زندگیکم اینجوری جخنمه تازه داشتم ذوق میکردم مبلامو عوض کرده بودم حتی ...

حتما برو پیش یه آدم مطمئن رمال و فالگیر و اینا نه ها بگرد یه آدم مطمئن پیدا کن برو پیشش حتما برو دست دس نکن ایشالا که مشکلت حل میشه 

لایق تو کسی نیست جز آنکسی که:تو را انتخاب میکند نه امتحان ...تو را نگاه کند نه اینکه ببیند ...تو را حس کند نه اینکه لمست کند ...تو را بسازد نه اینکه بسوزاند ...تو را بیاراید نه اینکه بیازارد ...تو را بخنداند نه اینکه برنجاند ...تو را دوست بدارد و بدارد و بدارد ...ﺳﺎﺩﻩ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻦ ﺍﻣﺎ ﺳﺎﺩﻩ ﻋﺒﻮﺭ ﻧﮑﻦ ﺍﺯ ﺩﻧﯿﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﯾﮑﺒﺎﺭ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺍﺵ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ !ﺳﺎﺩﻩ ﺑﺎﺯﮔﺮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮﮔﺰ ﺑﺮﻧﮕﺮﺩ ﺑﻪ ﺩﻧﯿﺎﯼ کسی که ﺑﻪ ﺯﺧﻢ ﺯﺩﻧﺖ ﻋﺎﺩﺕ ﮐﺮﺩﻩ ﺣﺘﯽ ﺍﮔﺮ ﺷﺎﻫﺮﮒ ﺣﯿﺎﺗﺖ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﯾﺎﻓﺘﯽ !ﻭ ﺑﻪ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺵ :ﻫﯿﭽﮑﺲ ﺍﺭﺯﺵ ﺷﮑﺴﺘﻪ ﺷﺪﻥ ﺍﺭﺯﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺭﺩ...برای خودت زندگی کن 
باور کن انقدر حالم ید بود امروز نماز صبحمو دوبار خوندم اخرم نفهمیدم درست خوندم یا نه همش گریه ام میگ ...

ای واااای😢😢

به خدا بغضم گرفت واست 😭😭😭

ببین باید قوی باشی 

تو  فقط قران بخون با توجه 

ذکر بگو با توجه 

قدرت خدا از هر چیزی برتره 

کاش پیش یه عالم دینی میرفتی و مشکلتو میگفتی 

هیچ وقت فکر نکن خدا فراموشت کرده ،خدا به همه کس و همه چیز حواسش هست ❤️
2731
تو تصور کن هر روز و هر شب اینجوری باشی

میگم شاید ایراد از خونتون باشه  جابه جا شدینه تا حالا ؟  

فرزند من به دنیا اومد .   خدایا شادی بچه دار شدن سهم همه ماست . تورو به عظمتت قسم  دامن همه منتظران رو سبز کن .   
بدترین خال رو دارم نمیدونی چه وضعیم

چرا انقدر اصرار داری بگی من مریضم 

تو هیچیت نیست 😠😠😠 فهمیدی هیچیت نیست 

شیطان در تو داره رخنه میکنه ،میفهمی 

زیارت عاشورا بخون و امام حسین علیه السلام رو با تمام وجودت صدا بزن ،تو خونه مداحی بزار  و واسه امام حسین علیه السلام گریه کن ،سخنرانی مذهبی گوش کن 

تو زندگیت معجزه میشه 

2740
چرا انقدر اصرار داری بگی من مریضم  تو هیچیت نیست 😠😠😠 فهمیدی هیچیت نیست  شیطان در تو د ...

نه عزیزم این واقعا وجود داره ممکنه  با مداحی و زیارت عاشورا  یه توهمات دیگه سراغش بیاد    این چیزایی که واسه ما  ارامش میده ممکنه   جواب نده .    

فرزند من به دنیا اومد .   خدایا شادی بچه دار شدن سهم همه ماست . تورو به عظمتت قسم  دامن همه منتظران رو سبز کن .   
بدترین خال رو دارم نمیدونی چه وضعیم

مهسا جان روانپزشکت توی حرفاش واست چه راهکار هایی میداد که بهشون بی توجه باشی؟

چرا انقدر اصرار داری بگی من مریضم  تو هیچیت نیست 😠😠😠 فهمیدی هیچیت نیست  شیطان در تو د ...

ببین اخه داروهایی که روانپزشکم بهم داده پس چی میگن، علائمی که دارم چی؟ منم نمیدونستم مریضیم اینه رفتم در مورد قرصایی که بهم داده بود مطالعه کنم فهمیدم موضع از چه قراره

مهسا جان روانپزشکت توی حرفاش واست چه راهکار هایی میداد که بهشون بی توجه باشی؟

روانپزشکم کلا صحبتی نمیکرد فقط علائمم رو میپرسید. مثلا از همون دفعه اول پرسید گفت که فکر میکنی دارن تعقیبت میکنن گفتم اره گفت صدا به گوشت میاد گفتم اره و فشارمم گرفت و برام دارو تجویز کرد البته من قبلا ها هم ترس هایی داشتم ولی از بعد اون فیلم کوفتی زندگیم اینجوری بهم ریخت و داغونم کرد بعدم من چون خودم تو بیمارستان کار کردم در مورد بیمارهای روانشناسی و روانپزشکی هیچ وقت نمیزارن بیمارها حتی پرونده هاشونو خودشون دست بگیرن. ولی خب من تو این تیر وو مرداد خصوصا از بعد قضیه اون پسره لعنتی توهماتم خیلی با شدت بیشتری برگشتن و همش فکر میکردم حتی چیزی روی بدنم راه میره و از خواب میپریدم ....

روانپزشکم کلا صحبتی نمیکرد فقط علائمم رو میپرسید. مثلا از همون دفعه اول پرسید گفت که فکر میکنی دارن ...

مهسا جان ببخشید میتونم بپرسم دقیقا چی میبینی و اون فیلم چی بود؟ـ

ببین اخه داروهایی که روانپزشکم بهم داده پس چی میگن، علائمی که دارم چی؟ منم نمیدونستم مریضیم اینه رفت ...

روانپزشکا که از ادمهمه سالم هم مریض می سازن 

به خدا امید داشته باش 

مهسا جان ببخشید میتونم بپرسم دقیقا چی میبینی و اون فیلم چی بود؟ـ

ببین برو تو اون تاپیکم که نوشتم روان پزشک یا روان شناس هست یا نه رو ببین از ریشه توضیح دادم و اون فیلم هم حاویه یه کحتوای جنایت انسانی بود که سر دخترها اورده بودنشون تحت عنوان دارک وب که رائفی پور صحبت میکرد در موردشون نمیدونم شاید خودتم دیدیش از بعد اون جهنم شده روزگارم که همش تصورات وحشتانک اونا میاد جلو چشمم یا تصور اینکه جن بره تو بدنم و روانی بشم یا زامبی ها و....