2737
2739
عنوان

خدایا چرا با زندگیه من اینجوری میکنی، بستت نیست؟ خسته نشدی

| مشاهده متن کامل بحث + 1058 بازدید | 59 پست
شاید شنیدن صداها بر اثر تلقین بوده  اگه این مریضیو داشتی به نظرت تا حالا پزشکا نمیتونستن بفهمن ...

چرا پزشکم فهمیده ولی روانپزشکا به مریضاشون نمیگن مشکلات حاد رو اینم من بر حسب اتفاق از روی دارویی کهبهم داده فهمیدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم افسرده ام شبا به زور سه چهار ساعت می خابم  ولی من باید خوب بشم باید قوی بشم چون مادرم و ...

ببین من فقط و فقط میترسم به نقطه خود زنی و خودکشی برسم خیلی بده این بیماریه لعنتی تمام این سال ها زره زره جون منو گرفته و من تازه فهمیدم

درمان قطعی نداره بدبختیم همینجاست. میترسم اود بکنه و واکنش های بد نشون بدم 

قران بخون به خدا پناه ببر 

اینا همش کار شیطون ملعونه که داره اذیتت میکنه

هیچ وقت فکر نکن خدا فراموشت کرده ،خدا به همه کس و همه چیز حواسش هست ❤️
2731
درمان قطعی نداره بدبختیم همینجاست. میترسم اود بکنه و واکنش های بد نشون بدم 

اگه اعتقاد داری یه سرکتاب بگو باز کنن 

لایق تو کسی نیست جز آنکسی که:تو را انتخاب میکند نه امتحان ...تو را نگاه کند نه اینکه ببیند ...تو را حس کند نه اینکه لمست کند ...تو را بسازد نه اینکه بسوزاند ...تو را بیاراید نه اینکه بیازارد ...تو را بخنداند نه اینکه برنجاند ...تو را دوست بدارد و بدارد و بدارد ...ﺳﺎﺩﻩ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻦ ﺍﻣﺎ ﺳﺎﺩﻩ ﻋﺒﻮﺭ ﻧﮑﻦ ﺍﺯ ﺩﻧﯿﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﯾﮑﺒﺎﺭ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺍﺵ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ !ﺳﺎﺩﻩ ﺑﺎﺯﮔﺮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮﮔﺰ ﺑﺮﻧﮕﺮﺩ ﺑﻪ ﺩﻧﯿﺎﯼ کسی که ﺑﻪ ﺯﺧﻢ ﺯﺩﻧﺖ ﻋﺎﺩﺕ ﮐﺮﺩﻩ ﺣﺘﯽ ﺍﮔﺮ ﺷﺎﻫﺮﮒ ﺣﯿﺎﺗﺖ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﯾﺎﻓﺘﯽ !ﻭ ﺑﻪ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺵ :ﻫﯿﭽﮑﺲ ﺍﺭﺯﺵ ﺷﮑﺴﺘﻪ ﺷﺪﻥ ﺍﺭﺯﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺭﺩ...برای خودت زندگی کن 
2740
قران بخون به خدا پناه ببر  اینا همش کار شیطون ملعونه که داره اذیتت میکنه

خیلی حال بدیه تو که نمیدونی از ترست نتونی چشماتو ببندی یعنی چی، صداهای مختلف بشنوی همش نگران باشی همش چیرای ترسناک ببنی همش

خودمم همش میگم برم برام دعا بنویسن 

دعا نه عزیزم یه سر کتاب بازکنن شاید همزاد داشته باشی یا برات دعا نوشتن یا تو بچگی از چیزی ترسیدی مونده تو سرت 

لایق تو کسی نیست جز آنکسی که:تو را انتخاب میکند نه امتحان ...تو را نگاه کند نه اینکه ببیند ...تو را حس کند نه اینکه لمست کند ...تو را بسازد نه اینکه بسوزاند ...تو را بیاراید نه اینکه بیازارد ...تو را بخنداند نه اینکه برنجاند ...تو را دوست بدارد و بدارد و بدارد ...ﺳﺎﺩﻩ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻦ ﺍﻣﺎ ﺳﺎﺩﻩ ﻋﺒﻮﺭ ﻧﮑﻦ ﺍﺯ ﺩﻧﯿﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﯾﮑﺒﺎﺭ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺍﺵ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ !ﺳﺎﺩﻩ ﺑﺎﺯﮔﺮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮﮔﺰ ﺑﺮﻧﮕﺮﺩ ﺑﻪ ﺩﻧﯿﺎﯼ کسی که ﺑﻪ ﺯﺧﻢ ﺯﺩﻧﺖ ﻋﺎﺩﺕ ﮐﺮﺩﻩ ﺣﺘﯽ ﺍﮔﺮ ﺷﺎﻫﺮﮒ ﺣﯿﺎﺗﺖ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﯾﺎﻓﺘﯽ !ﻭ ﺑﻪ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺵ :ﻫﯿﭽﮑﺲ ﺍﺭﺯﺵ ﺷﮑﺴﺘﻪ ﺷﺪﻥ ﺍﺭﺯﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺭﺩ...برای خودت زندگی کن 
مثلا دیشب یهو احساس کردم کارت های توی انباری رو یکی داره بهم میزنه بعد بلند شدم و داد زدم داداشمو بی ...

برای منم پیش اومده    یه بار خونه مادر بزرگ شوهرم بودم صدای  راه رفتن میشنیدم یه لحڟه  قطع میشد باز دوباره  شروع میشد کلا ادم ترسویی ام میدونستم امکان نداره کسی بیاد ولی اونقدر اذیت شدم رفتم پایین دیدم چیزی نیست  تا صبح با خیال این که اگر جن یا چیزی میدیم چکار میکردم خوابم نبرد  فقط بچمو بغل کرده بودم صبح زودم پاشدم رفتم 

فرزند من به دنیا اومد .   خدایا شادی بچه دار شدن سهم همه ماست . تورو به عظمتت قسم  دامن همه منتظران رو سبز کن .   
قران بخون به خدا پناه ببر  اینا همش کار شیطون ملعونه که داره اذیتت میکنه

باور کن انقدر حالم ید بود امروز نماز صبحمو دوبار خوندم اخرم نفهمیدم درست خوندم یا نه همش گریه ام میگرفت

دعا نه عزیزم یه سر کتاب بازکنن شاید همزاد داشته باشی یا برات دعا نوشتن یا تو بچگی از چیزی ترسیدی مون ...

نمیدونم چه خاکی ریختن به سرم که زندگیکم اینجوری جخنمه تازه داشتم ذوق میکردم مبلامو عوض کرده بودم حتی یه شبم نذاشتاز گلوم بره پایین 

خیلی حال بدیه تو که نمیدونی از ترست نتونی چشماتو ببندی یعنی چی، صداهای مختلف بشنوی همش نگران باشی هم ...

خدا لعنت کنه شیطونو،الهی خوب بشی و شفا پیدا کنی

تو نت سرچ کن یه سری دعا هست برای بیرون کردن اجنه از خونه شاید دارن اذیتت می کنن 

پناه ببر به خدا هیچ موجودی قدرتمند تر از خدا نیست 

هیچ وقت فکر نکن خدا فراموشت کرده ،خدا به همه کس و همه چیز حواسش هست ❤️