2737
2739
عنوان

نی نی

135 بازدید | 23 پست

مامانا سلام، یه نگرانی دارم ممنون میشم راهنمایی کنید دیروز تو مطب دکترم فهمیدم یه خانومی دقیقا اسم و فامیلش شبیه منه،، اونم بارداره و دکترم نم یکیه،،، حالا نگرانم نکنه اونم تو بیمارستان که میخوام برم باشه چون دکتر فقط همون یه بیمارستانو میره،، مشخصاتمون یکیه،، بچه جابه جا میشه،، از دیروز کلافه و عصبی شدم نگرانم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نگران نباش 

بچه تا بدنیا میاد مشخصات والدین رو وصل میکنن رو دستش

الان فقط آرامش داشته باش

اگه طبیعی هستی بچه که جلو چشمته

اگه سزارینی دکترهمزمان دونفررو باهم سزارین نمیکنه که؟؟؟

سلام  عزیزم نگران نباش تاریخ زایمانتون مگه با همه؟؟  تازه اگر هم باشه ساعتی ک بچه داره ب دنیا میاد شما رو میبرن تو اتاق مخصوص زایمان ک فقط شما اونجا هستید و پرستارها بعدم همونجا بچه رو کنار خودتون دست بند و پابند میببدن براش ک شماره یا کدش با دست بند خودتون یکیه 

فقط یه ایرانی میتونه بعداز اینکه جواب آزمایشش رو گرفت و       سالم بود بگه:این همه خرج کردیم هیچیمون هم نبود😂😂😂  آقا اینایی که میخوان مشت بیارن از قبل ی ندا نمیدن که ما کف دست نبریم سنگ کاغذ قیچی بشه😂😂😂 توجه کردین وزارت بهداشت دیگه پیام نمیده سپردمون دست خدا😂😂
2738
سلام  عزیزم نگران نباش تاریخ زایمانتون مگه با همه؟؟  تازه اگر هم باشه ساعتی ک بچه داره ب د ...

تورو خدا عزیزم بگو رو دستبند چی می‌نويسن،، سزارین یا طبیعی باشم چیکار کنم بفهمم بچه منه،، خیلییی نگرانم کرده

نگران نباش  بچه تا بدنیا میاد مشخصات والدین رو وصل میکنن رو دستش الان فقط آرامش داشته ب ...

مشخصات چی می‌نويسن رو دستبند توروخدا بگین،، بدونم چه جوری بفهمم بچه منه

ی کد شش رقمی هست ک فقط برای شماست و روی دستبند شما و دستبند و پابند بچتون هم هست  بچتون رو اگ طبیعی باشه زایمانتون همونجا کنارتون میزارن تو ی دستگاه ک فک کنم دستگاه اکسیژنه بعد کارای شما ک انجام بشه منتقل میشین بخش بچتونم چند دقیقه بعد شما میارن کنارتون نگران نباش هیچوقت دوتا خانومو با هم توی ی اتاق نمیبرن حین زایمان و بچه هاشونم پیش هم نمیزارن

فقط یه ایرانی میتونه بعداز اینکه جواب آزمایشش رو گرفت و       سالم بود بگه:این همه خرج کردیم هیچیمون هم نبود😂😂😂  آقا اینایی که میخوان مشت بیارن از قبل ی ندا نمیدن که ما کف دست نبریم سنگ کاغذ قیچی بشه😂😂😂 توجه کردین وزارت بهداشت دیگه پیام نمیده سپردمون دست خدا😂😂
مشخصات چی می‌نويسن رو دستبند توروخدا بگین،، بدونم چه جوری بفهمم بچه منه

ای جانم

نام مادر وزن و قد بچه ساعت بدنیا آمدنش

من مال بچمو هنوزم دارم هم ب دستش زده بودن هم ب پاهاش

ایشاالله قدمش مبارک

استرس واست خوب نیس نگران نباش منم مث شما بودم این نگرانی رو داشتن  مث شما کسی هم اسمم و فامیلم نبود باز نگران بودم وقتی رفتم بیمارستان و زایمان کردم تازه فهمیدم استرسم بیخودی بوده.بچت زمانی ک دنیا میاد میبینیش البته من زایمان طبیعی رو میگم ها همونجا میزارنش رو سینت چند دقیقه میبینیش بعد دیگه کنارته تا بری بخش.من بند ناف بچمو دادن خودم قیچی کردم

2706