2737
2734
عنوان

سلام خانمها بیاین توروخدا😢😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 553 بازدید | 37 پست
بخدابجون بچم گرفتارم خیلیامیشناسنم هرچی گرفتم خوندم خداسرشاهده😢😢😢

خداخیرت بده عزیزم اتشاالله که هرچه زودتر مشکلات خودتم حل بشه 

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخدابجون بچم گرفتارم خیلیامیشناسنم هرچی گرفتم خوندم خداسرشاهده😢😢😢

میدونم عزیزم خدا ان شاءالله مشکلاتتو حل کنه...زیاد از بعضی حرفایی که اینجا بهت میزنن ناراحت نشو 

اینکه هیچکس شبیه حرفاش نیست به کنار....چرا هیچکس شبیه عکساش نیست؟!😕
2731
از کجا معلوم واقعا بشینه بخونه!؟

عزيزم ببخشيد ولي چرا ذهنيت مردمو خراب ميكني؟؟؟

اگه استارتر واقعا نياز نداشته باشه مجبور نيست بياد همچين تاپيكي بزنه 

بعدشم شما مسئول هيچ كسي نيستي مردم خودشون عقل دارن دلشون بخواد پول ميدن نخواد نميدن 

استارتر كسيو مجبور نكرده فقط داره واسه كارش تبليغات ميكنه يا بهتره بگم معرفي ميكنه 

اگه كسي براي حاجتش پول بده به استارتر و مشكل استازتر حل بشه مطمئن باش خدا بدون چله و دعا و اينا حاجت اون كس رو ميده چون به بندش كمك رسونده 

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍
عزيزم ببخشيد ولي چرا ذهنيت مردمو خراب ميكني؟؟؟ اگه استارتر واقعا نياز نداشته باشه مجبور نيست بياد ه ...

مسئله اینه ک تو این سایت ممنوعه و نی نی یارا گفتن هم کسی ک پول بگیره و هم کسی ک پول بده رو قطع کاربری میکنه و حتی مایی ک سکوت میکنیم

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
2738