2733
2739

سلام من همسرم زگیل تناسلی گرفته . ولی خجالت میشکه نمیره دکتر برای معاینه و درمان اگه با درمان خانگی بره . ویروس تو بدنش باشه باز به من سرایت میکنه؟؟؟؟؟ من باردارم کسی بوده توبارداری آزمایش پاپ اسمیر یا hpv داده باشه  چند روزه جوابش میاد؟ بعد واکسن از کی میتونیم رابطه داشته باشیم؟؟؟؟؟ کسی که واقعا از دکتر پرسیده و خودش مبتلا بوده بگه از وسایل شخصی و قاشق و چنگال و بوسیدن و دست زدن شوهرم به منم منتقل میشه توسایت ها خیلی ها نظر متفاوت داشتند . راستی میگن ویروس حتی ضایعه تو بدن هم باشه باز میشه واکسن زده راست میگن کسی از دکتر پرسیده ؟؟؟خدا خیرتون بده  

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

ویروس اچ پی وی بیشتر از صد نوع هست که اغلب هم همراه با علایم بالینی نیست. یعنی حتی زن یا مردی که هیچ زیگیلی ندارن ممکنه مبتلا به چند نوع از این ویروس باشن ، بنابر این لازمه که همه خانمها همراه با نمونه گیری پاپ اسمیر، درخواست ازمایش اچ پی وی کنن تا در صورت ابتلا نوع و تعدادش مشخص بشه. 

در این صد نوع ویروس اچ پی وی تعداد پنج شش تاش ، باعث تغییر در سلول های دهانه رحم و سرطانی شدنشون میشه. واکسن گارداسیل در واقع برای جلوگیری کردن از سرطانی شدن دهانه رحم هست و نقش برطرف کردن ویروس رو نداره. این ویروس در بدن باقی میمونه و راهی برای رفتنش نیست. بنابر این با تقویت سیستم ایمنی بدن این ویروس کمتر خودش رو نشون میده. 

اگر همسرت داره، توام حتما داری. فقط بدون که همسرت از کجا گرفته . همچنین ازمایش بده تا تعداد و نوعش مشخص بشه حتما.

و ازمایش خون بده برای سایر ویروس ها، مثل 

ایدز ، هپاتیت ب و ث و سفیلیس و هرپیس 

نگران هم نباش ویروس شایعی هست اغلب داریم 

2738
شما خودت داشتی ؟؟؟؟؟؟ تا حالا آزمایش دادی ؟؟؟؟

من ازمایش دادم و یک نوع کم خطرش رو مبتلا بودم. 

اره الکی میگن با حوله و اینا ولی راه اصلی انتقالش رابطه است. مال من حتی علایم بالینی نداشت و خودم درخواست کردم دکترم بنویسه. 

آیا اگه بدنم به زگیل بخور مبتلا میشه یا حتما با رابطه جسنی منتقل میشه؟؟؟؟؟؟ 

یه سوال دیگه شوهر شما با چی درمان شد؟؟؟؟؟؟ و بعد از بین رفتن ضایعه چند مدت بعد رابطه برقرار کردید؟؟؟؟؟ با آزمایش خون معلوم شد زگیلش نوعش یا با آزمایش خون خاصی داشت برای زنان با HPV دهانه رحمم برای مردا با چی هست ؟؟

من ازمایش دادم و یک نوع کم خطرش رو مبتلا بودم.  اره الکی میگن با حوله و اینا ولی راه اصلی انتق ...

یعنی HPV  دادی یا آزمایش خون ؟؟؟؟؟؟؟ شوهرت چی  داشت  آزمایش چی داد؟؟ الان شما داری حتی کم خطر با شوهرت رابطه داری به اون منتقل میشه که  ؟؟

2706