2733
2734
عنوان

زندگی واقعی ...

| مشاهده متن کامل بحث + 573 بازدید | 47 پست
نونو چی خواهر؟

یه بچه داریم یک سال و نیمشه.هروقت شیر میخواد میگه مامان نونو بدین.منظورش جی جیه  

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
به  نظر  من  پوشیدن و  انتخاب  لباس  یک  موضوع  شخصیه . هر ک ...

درسته ولی واقعا انصافه من لباسی بپوشم که برم تو خیابون شوهر مردم منو ببینه یه دقیقه با خودش بگه زن من چقد شلختس.حالا شاید اون زن بچه ی کوچیک داره نمیتونه به خودش برسه.یا مثلا دل یه مرد متاهل با عشوه های من بریزه؟ مثلا مرد زندگی یکی دیگه به خاطر تیپم بهم خیره شه طرفم بیاد.واقعا درسته خب؟؟؟؟

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دست که بالای دست زیاده.هرچقدم اونا به خودشون برسن بازم یکی هست که از اونا خوشگل تر و خوش هیکل تر باشه.چ حسی بهشون دست میده اگه شوهرشون به یکی بهتر از اونا نگاه کنه؟

میدونی هر کی هرکار میخواد بکنه ولی توی خونش.قرار نیست یکی میخواد مشروب بخوره بیاد توی خیابون بخوره مست بشه.مزاحم مردم بشه.کسی هم که میخواد ارایش کنه هرکار بکنه برای خودش.توی جامعه که میاد باید عرف جامعه رو رعایت کنه.مثلا یه دانش اموز نمیتونه با هر لباسی خواست بره مدرسه.نمیتونه هر ساعتی خواست بره.دیگه هر جایی قوانین خودشو داره.اینا اگه دوست دارن اروپایی باشن پولشو دارن برن خب.چرا اینجارو به گند میکشن؟ اینقد فساد زیاد شده

2731

من خودم ادم مذهبی نیستم اصلا.چادر نمیپوشم.مانتویی ام.روسریمو جوری نمیبندم که موهام اصلا دیده نشه.ارایش میکنم ولی خیلی ملیح.مانتوی جلوباز میپوشم ولی زیرش یه تونیک میپوشم که دار و ندارم قلمبه نزنه بیرون.همه جوره هم به خودم میرسم.همیشه لباس اتو کشیده مرتب نو.ولی قرار نیست جوری لباس بپوشم که جلب توجه کنم

دقیقا چیشد که باز بحث رفت سر حجاب؟!

استارتر اصلا حرفش چیز دیگه ایه 

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
درسته ولی واقعا انصافه من لباسی بپوشم که برم تو خیابون شوهر مردم منو ببینه یه دقیقه با خودش بگه زن م ...

اصلا  بحث  دیدن  یا  ندیدن  نیست .

اینکه  من  یا  شما  دیده  بشیم . خب  چون  تو جامعه  هستیم  دوست  داریم  از  نظر  ظاهری  تمیز  و  مرتب  و  شیک  باشیم ‌ . 

یک  سوال  از  شما  دارم . 

کشورهای  دیگه  که  موضوع  حجاب  واسشون  مطرح  نیست . چه  مشکلی  واسه  افراد  جامعه شون  افتاده ؟ 

آیا  آمار  جرم  جنایت  اونا  بیشتره   یا  اینجا ؟ 

دقیقا چیشد که باز بحث رفت سر حجاب؟! استارتر اصلا حرفش چیز دیگه ایه 

بله  منظور  من  از  این  تاپیک  امروز 

خواستم  بگم  زندگی  کردن  یادمون  نره . فرصت  نداریم 😓

2738
اصلا  بحث  دیدن  یا  ندیدن  نیست . اینکه  من  یا  شما   ...

عزیزم اول اینکه مرتب و شیک بودن فرق داره با مساله ی بی حجابی.من مرتب و شیک هستم همیشه ولی بد حجاب نیستم.گفتم که حتی مانتو جلو باز هم میپوشم ولی یه تونیک مشکی که گرم نباشه هم خریدم زیرش میپوشم.هم خدا راضیه هم بنده ی خدا  

دوما که بحث جنبست.ایرانیا اینقد ندید بدیدن که جنبه ندارن یکی با این تیپ بیاد بیرون.فک میکنن بد کاره ست خدایی نکرده.و خیلی از همین زنام ثابت کردن که درست فکر میکنن.کاش فقط مسالهی حجابشون بود.یک عشوه ای میان برای شوهرای مردم که بیا و ببین.خب خدایی خودت باشی اینقد محکم هستی که شوهرت توی این جامعه بچرخه و از دست نره؟؟؟

وقتی طرف با این تیپ میاد یکی بهش تیکه میندازه خوشش میاد.دوست داره بقیه بهش نگاه کنن لذت ببرن از نگاه کردن بهش.اخه مردا از طریق چشم تحریک میشن زنا از طریق گوش.مردا با دیدن زنا با شنیدن.وقتی کسی خودشو اینقد کوچیک میکنه که هر کس و ناکسی ازش لذت ببره.چی بگم دیگه.دلم خونه.من خودم شوهرم بهم خیانت کرده.هیچی هم براش کم نذاشتم ن از نظر جنسی نه عاطفی.همیشه هم مرتب و اتو کشیده و یه ارایش ملیح داشتم.تعریف از خود نباشه ولی قیافه و هیکلمم بد نیست.ولی خب که چی؟ینی هنگ کردم وقتی به شوهرم گفتم من چی برات کم گذاشتم که این کارو کردی؟گفت هیچی تو همه چی تمومی من بهت بد کردم.بهم حق بده بترسم از این وضع جامعه

الان هرکیو اینجوری میبینم کلی فحشش میدم میگم خاک تو سر همتون که زندگی امثال منو اینجوری خراب میکنین با این تیپ و قیافتون

ای وای خاک به سرم ببخشید فک کردم شما خانم هستی.اگه توی پستام هم بخونین معلومه نوشتم اگه خودت باشی شوهرت.... ببخشید بخدا من اسم نمیخونم.الان خوندم  

ن بابا این چ حرفیه.خوابم که نمیاد.ولی خب ناموسا بیدار میشین بزارین اون یکی بخوابه.سر صب میگه نونو می ...

😂

میخندمو دلگیرمو میبینمو میمیرمو از این دنیا بیزارمبیزارمو بیطاقتم بیتابی شد عادتم آروم آروم میبارم                                                          ******            *******          *******          زخمای این زمونه بیرحمه کسی درداتو نه نمیفهمهواسه اونی که بیشتر فهمید دیگه آروم شدن فقط وهمه , فقط وهمه          
ای وای خاک به سرم ببخشید فک کردم شما خانم هستی.اگه توی پستام هم بخونین معلومه نوشتم اگه خودت باشی شو ...

اشکالی  نداره . شما  داشتین  درد دل  میکردین ‌ 

ناراحت  نباشین .

من  تا  حدودی  بهتون  حق  میدم و  قبول  دارم  که متاسفانه وضعیت فرهنگی و  اخلاقی  جامعه مون  خیلی  ضعیف  شده .  خیلی  ها  از  بس  تحت  فشارهای  مختلف  روزانه  هستن  دیگه  پایبند  به  هیچ  چیز  نیستن ‌ فقط  دنبال  فرصت  طلبی  و  لذت جویی بیشتر هستن 

ولی  با  همه  اینها من  نظرم  اینکه  انسانها  باید  بتونن  به  سلیقه  خودشون  پوشش  و  لباس  بپوشن  . 

محدودیت  ها  به  نطرم  خیلی  حواب مثبت  نمیده . 

مشکل  جای  دیگه اس 

2706