2733
2734
عنوان

ازدواج سنتی بهتره یا دوستی؟بنظرتون کدوما خوشبخت ترن

| مشاهده متن کامل بحث + 686 بازدید | 74 پست

من که سنتی بودم بدبختم

حالا اونایی که دوستن و ازدواج کردن خبری ندارم

ولی یه چنتایی دیدم خوشبختن

نازم به ناز آن کس که ننازد به ناز خویش،  ما را به ناز فروشان نیاز نیست، تا خدا بنده نواز است به بنده چه نیاز است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من به شخصه به ازرواج سنتی هیچچچچ اعتقادی ندارم

ازدواج مدرنم خوبه  به شرط اینکه دوستیشون کاملا تو چهارچوب باشه نه اینکه بی قانون باشه.ینی اول ازدواج سفید نباشه بعد برن خونه خودشون!چون درصدش میادپایین

💙خدایا ما روتو خیلی حساب کردیم🤲🙏🏻💙
2738
😂😂😂😂چرا

والا مجردی بهتره دنگ و فنگش کمتره . ما دوست بودیم و بعد چند سال ازدواج کردیم و اینک از کم خوابی چشام میسوزه ثمره ی عشقمون یکم شیر خورد و خوابید . صبح همگی بخیر موفق باشید

مامی بهار و بهراد  

نظر دین با نظر من مخالفه ما هم ب دین احترام میذاریم بنظر من هم خونگی 😐😐😐

سه روز عزای عمومی بمناسبت شهادت سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی اعلام شد لطفا با خوندن این امضا برای شادی روحشون صلوات بفرستید

هر کسی دیدم سنتی خوشبختتره چون اونا تو نامحرمی بیشتر عشق و حال کردن وهیجانش بیشتر بوده بعد یه مدتی همه چی واسشون یکنواخت میشه وشایدم باز دوستی تکرار بشه..

یه دلیل دیگه ش هم اینه ک دختری ک دوست بشه به دور از نظارت خانوادش چون احساسیه دیگه نمیتونه درست تصمیم بگیره یا مجبوره شکست عشقی بخوره.. اشنایی تحت نظر خانواده وبر اساس ملاکهای تربیتی همون سنتی بیشتر نتیجه میده 👍🏻

پسر عموی من 7 سال با ی دختر دوست بود، تا بلاخره با هم عقد کردن، حالا عروسی نکرده دارن مشاوره میرن برای طلاق.

از طرفی تو ازدواج سنتی هم طلاق دیدم.

انگار شانسیه، پیشونیت باید بلند باشه.

سنتی و دوستی نداره.

2706