2737
2739
عنوان

خواستگار دوستم

| مشاهده متن کامل بحث + 536 بازدید | 56 پست
خدا بهت کمک کنه عزیزم اینجا که بجز همدردی کاری از دستم برنمیاد واست صبر و توان مضاعف ارزو میکنم  ...

ممنونم مهربون جانم🌹💗خدا به هممون کمک کنه گره از مشکلاتمون باز بشه ایشالله

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در پیکر من دو قلب دارد ضربان🥺🤰حذف تاپیک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهش بگو اگر بچه ها به دلش میشینن میتونه باهاشون کناربیاد قبول کنه وگرنه قید ازدواجو بزنه. اقا فرشته هم که باشه اگر نتونه بچه هارو دوست داشته باشه ممکنه در حق بچه ها بدرفتاری کنه و خودش متوجه بدرفتاریش نباشه و خودشو توجبه کنه. این بچه ها پناهی جز خدا ندارن. مادرم ندارن یتیمن  گناه دارن میتونه دوستشون داشته باشه ؟

پس بچه پیش خودش باید باشه . دوستتون باید دونفرو انتخاب کنه نه یک نفر. اگر بچه رو دوست نداره قید ازدو ...

نه بابا دوستم عاطفیه از طرفی شش سال متاهل بوده و بخاطر مشکلاتی ک با شوهرش داشته هیچوقت جدی اقدام نکرده و میترسه مشکل نازایی داشته باشه . بچه ها رو قبول کرده 

سه روز عزای عمومی بمناسبت شهادت سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی اعلام شد لطفا با خوندن این امضا برای شادی روحشون صلوات بفرستید
2731
😂 خب باید چند جلسه بگذره بعد بنظر من کاش اوکی میداد و میرفت باید تو همه مکانها و زمانها بسنجتش. ...

پس بگم بره دیگه

سه روز عزای عمومی بمناسبت شهادت سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی اعلام شد لطفا با خوندن این امضا برای شادی روحشون صلوات بفرستید
مرده كيس بدي نيست بچه هاش چند ساله هستن؟

پنج و سه ی دختر و ی پسر ساداتن

پنج و سه ی دختر و ی پسر ساداتن

الهی جانم خدارحمت کنه مادرشونو طفلکا چقدرم مادرشون جوون بوده الهی خداهیچ بچه ای رو بی مادر نکنه. اینا الان خیلی مامان میخوانا. انشالله اونچه خیره پیش بیاد هم برای دوست شما هم بچه ها.

2738
بهش بگو اگر بچه ها به دلش میشینن میتونه باهاشون کناربیاد قبول کنه وگرنه قید ازدواجو بزنه. اقا فرشته ...

اره دوستم فوق العاده عاطفیه از طرفی هم شش سال متاهل بوده اقدام جدی واسه بچه دار شدن نکرده میترسه مشکل نازایی داشته باشه با این ازدواج این دو تا غنچه رو داره

الهی جانم خدارحمت کنه مادرشونو طفلکا چقدرم مادرشون جوون بوده الهی خداهیچ بچه ای رو بی مادر نکنه. این ...

مرسی عزیزم

مرسی بچه ها پس بگم فردا هم بره هر چی میشه ب من زنگ میزنه میگه منم میام اینجا واسه مشورت مرسی ک هستین😂😂