2737
2734
وای خیلی شیکه 😃 خب نگاه کنن چون ندیدن ولی خیلی با کلاسه من مادر بزرگم موهاش کامل سفیده و بلنده عاشق ...

اتفاقا زن داداشم بهم می گه خیلی بهت می یاد اراده کن دیگه رنگ نزن باید روی خودم کار کنم با موهام کنار بیام گلم

خوبه مامانت پایه اس

۲۲ سالم بود عین بدبختا به موی بقیه نگاه میکردم و حسرت میخوردم دلش سوخت رفت رنگ خرید برام یه مدت حسابی رنگارنگ کردم موهامو الان برگشتم به مشکی

واقعا هیچی مشکی نمیشه

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهر منم هم سن شما بود که رنگ زد فرداش حنابندون داداشم بود مامانم رفته بود بازار برا عروس هدیه بخره ...

تازه ما ۳ تا دختریم اولین کسی که از بین ما ۳ تا خواهر پشت لبش رو هم برداشت همین خواهر کوچیکم بود فکرش رو بکن مامانم با چه صحنه ای روبه رو شد موی زرد و پشت لب پف کرده دختر کوچیکش کم مونده بود غش کنه 

2731

اون موقع که موهام بلند و حالت دار بود خیلی دوست داشتم قهوه ای کنم یه چیزی تو مایه های فیلمای کره ای اما مامانم نذاشت الان که موهای خواهرم رو میبینم همش سوخته زبر و خشکه واقعا راضیم که رنگ نکردم فک کنم هیچوقت هم نکنم 

2738
2706