2737
2739
عنوان

بیا این تاپیک با خودت حرف بزن

| مشاهده متن کامل بحث + 518 بازدید | 103 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

خودم‌جانم الهی بمیرم واسه دلت که انقد شکسته.غصه نخور بالاخره زندگی توام درست میشه خدا به اون بزرگیو ندیدی هزاربار توی زندگیت؟فکر کردی میزاره تو اذیت بشی بیش از این؟خودم جان سعی کن‌شرایط زندگیت رو درک کنی و تو دستت بگیری.فدای سرت که شوهرت واست هیچ کاری نکرده تو خوب باش چون تو لایق ارامشی

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در پیکر من دو قلب دارد ضربان🥺🤰حذف تاپیک
هر کی تاپیک آخرم گزارش بزنه دعاش میکنم میخوام برم حرم مشهد

چرا لینک نمیذاری نی نی یار پاکش کنه؟

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2738
بی خیال بابا .یوخده با خودت مهربون باش

اصفهانی هستی؟

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘
😔

خب بگو تو هم عزیزم

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘
خودم جان  این هفت ماه باقی مونده رو با آرامش سپری کن تا تموم شه این نیز بگذرد...

اعه اخرو مثل من نوشتی😯😀

میخندمو دلگیرمو میبینمو میمیرمو از این دنیا بیزارمبیزارمو بیطاقتم بیتابی شد عادتم آروم آروم میبارم                                                          ******            *******          *******          زخمای این زمونه بیرحمه کسی درداتو نه نمیفهمهواسه اونی که بیشتر فهمید دیگه آروم شدن فقط وهمه , فقط وهمه          
2706