2737
2734
عنوان

بیا این تاپیک با خودت حرف بزن

| مشاهده متن کامل بحث + 518 بازدید | 103 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هانیه نکن گریه نکن دنیا دوروزه 

تحمل کن زود تموم میشه 

طعنه توهین......همش ی روز تموم میشه فقط صبر کن

این نیز بگذرد💔

میخندمو دلگیرمو میبینمو میمیرمو از این دنیا بیزارمبیزارمو بیطاقتم بیتابی شد عادتم آروم آروم میبارم                                                          ******            *******          *******          زخمای این زمونه بیرحمه کسی درداتو نه نمیفهمهواسه اونی که بیشتر فهمید دیگه آروم شدن فقط وهمه , فقط وهمه          
2740

سارای عزیزم تو دقیقا همون هستی که باید باشی ☺️ اگه قرار باشه همه ی‌بدی ها تیکه ها کنایه ها رو جواب بدی دیگه خوبی توی دنیا نمیمونه اگه قرار بود همه چیزو از اول بدونی و اشتباه نکنی ‌تجربه بی معنی میشد کارت خیلی درسته عزیزم 😻

جراحت جایی است که روشنایی وارد میشود               مولوی

خودم .دست از گشادی بردار یکم تمیز کن خونه را سوسک ها بمیرن.😳

دوتا صلوات واسم بفرست که بدجور بهش نیاز دارم..اولی نیت سلامتی بچم..دومی نیت خونه دار شدنم..اگه فرسادی لایک کن منم برا تو بفرستم .برا همه مریضام نیت شفا و سلامتیشون صلوات بفرستوقتی احمقی و قصد دعوا داری و فک کردی همه مثه خودتن ریپلایم نکن....ادمی را ادمیت لازم است

خودم میشه انقدر بی مناسبت الکی به مردم لبخند نزنی 😐

بابا اخم کن بلد نیستی که همه از مهربونیت سواستفاده میکنن 😤

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
زنیکه کثافت دو رو یاد کارات میوفتم‌حرصم‌میگیره اشغال 

تو   منی؟

میخندمو دلگیرمو میبینمو میمیرمو از این دنیا بیزارمبیزارمو بیطاقتم بیتابی شد عادتم آروم آروم میبارم                                                          ******            *******          *******          زخمای این زمونه بیرحمه کسی درداتو نه نمیفهمهواسه اونی که بیشتر فهمید دیگه آروم شدن فقط وهمه , فقط وهمه          
2706