2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فردا یه ساعت قبل واکسن بهش استامینوفن بده من دخترم ۷ ماهشه سر هر واکسنی این کارو کردم اصلا اذیت نشد ،دوبرابر وزنش بهش استامینوفن بده من ۱۰ قطره دادم تقریبا میشه کمتر از نیم سی سی 

2740

قبل اینکع ببریش بهش قطره استامینوفن بده 

بعدشم خیلی گریه میکنه چون دردش زیاده باید کاری کنی پاش تکون نخوره بهترین کارم اینه یه پارچی مث دور پیچ بپیچی دورش تا کمرشتا نتونه پاشو تکون بده 

مث قنداق کردن قدیم

نیم ساعت قبل رفتنت دوبرابر وزنش بهش قطره ایتامینوفن مخصوص اطفال بده وبعد از اینکه واکسن زدی هرچهارساعت به چهارساعت قطره بده ووقتی اوردیش خونه قمارش کن تایک شبانه روز ادرارش که به محل واکسن بخوره دردش رو ازبین میبره

اگه بهت گفتن حوله گرم وسرد بزار اصن عمل نکن بدتر میشه فقط قمارش کن

خدایا طعم مادری رو به همه زنای دنیا بچشون خیلی شیرینه🤗🤗

بهداشت به من گفت نیم ساعت قبلش دو برابر وزنش بهش قطره استامینوفن بده..نگران نباش چیز خاصی نیست..من سر واکسن اول پسرم خودم از نگرانی تب کردم.☺مادریم دیگه

وقتی میخنده ی  لپش چال میافته😍😍😍😍

خود بهداشت هم بهت میگه اونجا

روز اول هر4ساعت استامینوفن دوبرابر وزنش قطره اش رو میدی(با آب و یکم شکر قاطیش کن که بالا نیاره)

و کمپرس سرد(حوله یا کیف)

روز دوم استامینوفن همونطور ولی هر 6 ساعت میدی

و کمپرس گرم.

با تب سنج دیجیتالی دمای بدنش زو کنترل میکنی

اگه تبش بالا رفت با آب ولرم تن شویه اش میکنی

میگم  احیانا خشتکاتون معلومه،زشت نیس عایا؟😶           ساق پاهاتون چطو؟اونم موردی نداره؟!! یکم خزه انگار! نظر شما چیه😞
2706