2733
2734
جالبه كه به گوشت رسونده  اخه چطور؟!؟!

همکارم اومدگفت ک فلانی انگارعاشقت شده چیکارمیکنی منم جوابشودادم بازی روزاومدگفت گفته ک عاشق توشده. منم فرداش رفتم ب خودش گفتمورودرروشون کردم گردن نگرفتن هیچکدوم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برات دعا ميكنم پيدا كني چون تو شرايطت بودم خيلي سخته ولي ديگه نرو محل كار قبليت 

منم همین فکرودارم ک نرم همش زنگ میزنه میگه همچین چیزی نبوده برااینکه توازاونجابری این حرفاروزدن

2728
منم همین فکرودارم ک نرم همش زنگ میزنه میگه همچین چیزی نبوده برااینکه توازاونجابری این حرفاروزدن

بهش بگو هرچي زياده حسابدار برو يه نيرو ديگه بگير 

شوهر منم مديرعامل شركت هس 

شركتمون كار هاي مالي و مالياتي انجام ميده 

يه نيرو ميخواست بگيره 

خانمه انقدر چراغ سبز نشون داد كه تو جلسه مصاحبه همه عكسهاي خودش رو از تو گوشيش به شوهرم نشون داده بود 

تو جلسه دوم قرار بود برن بيرون كه خودم اس هاشون رو ديدم و دعوا راه انداختم 

حتي خواستم طلاق بگيرم و برم 

باردار هم بودم هير سرم 

انقدر بهم فشار اومد كه يك هفته بعدش دردم گرفت و زايمان كردم 

خدایا حال دلمو خوب کن..... بچه هامو به تو میسپارم.بهترین رو برام رقم بزن خدا جونم.
رابطه چون متاهله البته مستقیم نگفته ب گوشم رسوندن

کاش میشد با اسید اونجای همچین مردایی رو سوزوند که متأهلن اما بازم دنبال هوسن

پر تپش باشه دلی که خون به رگ های تنم داد⁦❤️⁩⁦❤️⁩
2738
عه چقداذیت شدی پس

خيلي 

الان دخترم ٤ ماهشه 

ولي من هنوز ادم سابق نشدم 

شوهرم ١٤٠ ميليون پول داد بهم و ماشينش رو كه كمري بود به اسمم زد و مهمتر از همه حسابي به غلط كردن افتاد 

نزاشتم خانواده ها بفهمن چون ميترسيد نميخواستم ترسش بريزه 

همين كه ميبينم هنوز هم ميترسه برام خوبه

خدایا حال دلمو خوب کن..... بچه هامو به تو میسپارم.بهترین رو برام رقم بزن خدا جونم.

ولي مرد متاهل تابلو نميكنه شايد همكارت حسادت كرده ،از مرد متاهل خيانتكار اشغالتر نداريم  حتي اگه به قول دوستان طمع پول بكني حقوقتو زياد كنه بلاخره كه چي  چه اينده اي داره بجز ابروريزي به خودت احترام گذاشتي افرين دختر خوب

ولي مرد متاهل تابلو نميكنه شايد همكارت حسادت كرده ،از مرد متاهل خيانتكار اشغالتر نداريم   ...

نمیدونم خودش ک میگه اون خانومه میخواسته توبری ازاونجااین حرفوزده یکهفته اس دیگه نمیرم همون روزی ک شنیدم جفتشونوقهوه ای کردم اومدم بیرون

2706