2733
2734
عنوان

دلم‌برای همسرم سوخت

894 بازدید | 47 پست

امشب رفتیم اتفاقی دکتر تویک ساختمان پزشکان چشممون به پزشک کلیه ومجاری ادرار خورد منم به همسرم گفتم حالا که قصد بارداری البته بچه سوم داریم یکسر برو ببینیم مشکلی از نظر اس پ ر م نداری و همسرم رفت فرستاد آزمایش و....بعد بهش گفته بود واریکوسل داره واسپرمها ضعیفه وجهش کمه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

ببخشید مگه ماشین جوجه کشی راه انداختید...!!!

باور کنید این دنیا هیچ خبری نیست....چیه زرت و زرت بچه میندازید بیرون!!! اون طفل معصوم هم آسایش و رفاه میخاد...خودخواهی تا چه اندازه؟!!!

حالا اون بچه بکنار...خودتون مگه چندبار دیگه قراره زندگی کنید که اینقدر دنبال دردسر واسه خودتونید!

درمان کنه . ولی با این شرایط من دیدم طرف بچه اش شده نترس .  ببخشید ولی خدایی ۳ تا بچه تو این ز ...

راستش دوتا دختر دارم همسرم دوست داره فرزندپسری داشته باشیم خودم هم تمایل دارم هنوز توسن باروری هستم بالخره تصمیم گرفتم واسه همین رفتیم آزمایش که اینطور گفته دکتر خیلی نگرانم

ببخشید مگه ماشین جوجه کشی راه انداختید...!!! باور کنید این دنیا هیچ خبری نیست....چیه زرت و زرت بچه ...

کوبنده .منطقی. به جا👌👍

تاریخ کاربری و تعداد پستها مشخصه از اون هایی هستی که مصداق این ضرب المثل هستند

کم گوی و گزیده گوی چون دُر

منصفانه تر این بود که هر کسی فقط  تاوان نفهمی خودش را میداد
2706