2737
2734
عنوان

بیایید کمک

59 بازدید | 14 پست

میخوام خودمو تخلیه کنن خیلی عصبانیم 

دیروز دوستم ی کاری بهم پیشنهاد داد خلاصه رفتم محل کارش ک نیرو میخواستن رفتم با مهندس صحبت کردم قبول کرد که از فردا برم انروز صبح سرساعت رفتم نشستن شروع ب کار کردن کردم تا اخروقت یلحظم وقت تلف نکردم ولی مهندسه ادم جالبی نبود همش دلش میخواست با من سرشوخی رو وا کنه باهام صمییی بشه ولی من خیلی معمولی برخورد کردم تا غروب بهم پیام دادالبته ب واسطه کس دیگه ک فردا نیا سرکار خیلی از دستش عصبی شدم تازه سیستم نداشت بمن گفت خودت لب تاب بیارمنم لب تاب نداشتم گفتم سبتممو از خونه میارم باکلی زحمت سیستممو بردم گذاشتم تو دفترش اقا میگه دیگه نیاسر کار بنظرتون فردا رفتم چی بهش بگم ک هم مودبانه باشه هم حسابی حالش جا بیاد 

لطفا کمکم کنید

میشه واسه خوب شدن زندگی خواهرم و خوشبختی برادرم یه صلوات بفرستین🌹😘❤️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
راست میگی این هم حرفیه ولی با یه چیز دیگه بکوب تا دلت خنک شه

هنسرم میگه بیخیال ولی من تا حرف نزنم خودم خالی نکنم راحت نمیشم حالا قراره با خواهر زاده ی همسرم برم ک تنها نباشم نیخوام سیستمو جمع کنم یکی میشم باشه

2738
همون بهتر که دیگه نمی ری معلومه آدم جالبی نیست 

اره واقعا خوشحالم از این بابت ولی از یلحاظم ناراحتم بخاطر اینکه خانواده دم خیلی خوشحال شده بودن الان بفهمن ناراحت میشن

منم یه مدت یه جایی کار می کردم با اینکه ارگان دولتی بود اونقدر پیشنهاد دوستی داشتم که ترجیح دادم خون ...

واقعا چرا باید اینطوری باشه خیلی ناراحتم از این بابت بس ما ک اینهمه زحمت کشیدیم درس خوندیم باید کحاکارکنیم

2706