2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حدز مورد اینکه ایا همسر شما هم دهنش چفت و بست داره؟

همسر من بعضی وقتا نه. مثلا خبر پدر شدنشو به خواجه حافظ شیرازی هم گفت😐 انقدر حرصم گرفت. هرکی منو میدید میگفت مبااااارکهههه و قیافه ی من 😑😤

📿 ➡️ این تسبیح منه مخصوص وقتایی که میام نی نی سایت 😐
2728
عزیزم. ولی واقعا یک طرف حداقل باید دهنش چفت و بست داشته باشه😏

من دهنم‌ بسته ی بستس. هیچی ازم نمیچکه مخصوصا پیش خانواده خودش. مشکلاتمو که به هییییییچچچ کس نمیگم یعنی هیچکس اونم نمیگه.اگه هم چیزی رو بگه اینجور چیزاس که گفتم مثلا پدرشدنش یا مثلا کاری میخواد شروع کنه یا جایی بخوایم بریم. به نظرم تاحالا یکمم بخاطر این چیزا چشممون زدن چون بچم امسال سقط شد. مسافرت خارجیم پارسال کنسل شد. از این جور موارد زیاده. حالا دارم روش کار میکنم دیگه نگه. امیدوارم موفق شم

2738
انشالله. من هم به چشم زخم اعتقاد دارم عزیزم.

واقعا وجود داره. من امتحان کردم.تاحالا هرچیزیو که گفته به خانوادش یا کلا به هر کسی گفته اون دیگه پیش نرفته یا کنسل شده یا یه اتفاقی افتاده. 

مردم چشم دیدن خوشی و راحتی ادمو ندارند!

والا مردم چشم دیدن هیچیو ندارن. من سقط کردم ۲۰ روز بعدش رفتم عروسی یه لباس خوب پوشیدم یه آرایشگاه عالی و کلی رقصیدم. چشمم زدن! که چه خوبه حالش بعد سقط چه خوب راه میره بعد سقط چه خوب میرقصه😑😑😑😑 از اون موقع کمر درد امونمو بریده پا درد داره بیچارم میکنی. همون شبه وسط عروسی چنان خونریزی کردم که داشتم میمردم

2706