2733
2734
عنوان

این کوچولو زردی داره ؟؟

354 بازدید | 18 پست
برادرزادم بیست روز زود بدنیا اومدش و 2.5 کیلو وزنش بود وقتی سه روزش شد بردیم دکتر گفت زردیش رو 11.30براش دستگاه گرفتیم الان زیر نور دستگاس تو سایت خوندیم که بچه رو تو لگن مخلوط کاسنی با شاطره بزاریم زردیش میاد پایین بنظرتون راه درستیه ؟؟؟
کسی هرگز نمیداند چه سازی میزند فردا ؛ نمیدانم چه شد دیروز چه میدانی تو از فردا ؛ همین یک لحظه را دریاب که فردا میشویم تنها

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
قطره بیلی ناستر بدین بهش. اگه مامانش شیر خودش رو میده تا جایی که میتونه خنکی مثل هندونه بخوره
قهر که می کنید مراقب فاصله ها باشید بعضی ها همین حوالی منتظر جای خالی برای نشستن می‌گردند . . .
من که پسرم زردی داشت تو بیمارستان بستری بود یه نوزاد رو اوردن برای اسهال واسترفاغ خونی. دکتر گفت بهش ترنجبین و شیر خشت دادن چون از عطاری گرفته بودن گویا الوده بوده
قهر که می کنید مراقب فاصله ها باشید بعضی ها همین حوالی منتظر جای خالی برای نشستن می‌گردند . . .
وستا جون سلام زردی بعد از روز هفتم مشکل نداره تازه زردی تا 12 قابل قبوله من دکتر بهم گفته بود قطره بیلی ناستر بدن و روزی 5 بار یک پیمانه شیشه نصف اب جوشیده نصف عرق کاسنی بهش بدم
من فقط عاشق اینم عمری از خدا بگیرم اونقدر زنده بمونم تا بجای تو بمیرم جمال جونم
با شیر جوشیده ولرم روزی دو سه بار بدنشو بشورین.یا برگ بید بجوشونید وبا ابش بدنشو بشورین.میشه حجامت هم بکنی زردیش از بین میره توفامیل ما کسی بچه شو برای زردی نمیبره دکتر مگه خیلی شدید که درمان نشه.با همین روشا درمانش میکنیم
هرجاچراغی روشنه از ترس تنهابودنه ای ترس تنهایی من اینجاچراغی روشنه
2706