2737
2734

مگه همونجا بهت نگفتن؟

❤️برای آرامش و موفقیت خودم و اعضای خانوادم دعام کنید از شر فتنه هم دور بمونیم❤️  💙💠🔷عضو گروه آبی🔷💠💙  🧡  شروع کالری شماری ۵ ابان با وزن ۷۶ با گروه نارنجی🧡 ۱۸ ابان ۷۵ کیلو💪هدف نهایی۶۰💪  19 دی وزن 69/۹۰۰ 💪تاریخ 27 دی به هدف اولم 68 رسیدم😍 بعد یک سال حدودا وقفه 16/09/1402 بازم شروع کالری شماری میکنم با وزن۶۹ 😍هدف نهایی 60😍 وزنم تا یلدا 6۸😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وقتي دكتر متبحر سونوگرافي نتونسته بگه جنسيت رو.  ما از روي يه عكس تار ميخوايي چي تشخيص بديم؟

عزیزم گفتم هرکی بلده ینی تئوری نابوبلدن بگن اونم درحد حدس نه اینکه تشخیص بدن😊

براشادی دلم صلوات میفرستی؟
2738
این براسونوانتیه 

خب میگن تو ان تی

❤️برای آرامش و موفقیت خودم و اعضای خانوادم دعام کنید از شر فتنه هم دور بمونیم❤️  💙💠🔷عضو گروه آبی🔷💠💙  🧡  شروع کالری شماری ۵ ابان با وزن ۷۶ با گروه نارنجی🧡 ۱۸ ابان ۷۵ کیلو💪هدف نهایی۶۰💪  19 دی وزن 69/۹۰۰ 💪تاریخ 27 دی به هدف اولم 68 رسیدم😍 بعد یک سال حدودا وقفه 16/09/1402 بازم شروع کالری شماری میکنم با وزن۶۹ 😍هدف نهایی 60😍 وزنم تا یلدا 6۸😍

عزیزم هر کسی نمیتونه نتیجه سونو رو بگه .تو سونو ان تی اگر مشخص باشه بهت میگن مثلا 90 درصد دختره یا پسره .تو  انومالی کاملا مشخصه که .

دختر زمستانم ......منو یک روز ابری 😍😍😍😍
عزیزم هر کسی نمیتونه نتیجه سونو رو بگه .تو سونو ان تی اگر مشخص باشه بهت میگن مثلا 90 درصد دختره یا پ ...

عزیزم بیشتربراسرگرمی گذاشتم و الا اصلا مهم نیست

براشادی دلم صلوات میفرستی؟
2706