2737
2739

پدر مادرم رفتن سفر بابام گفت تو هفته برین به باغ سر بزنین میوه جمع کنین خراب نشه منو خواهرامو شوهر خواهرم امروز نهار رفتیم باغ همه چی خوب بود  تا عصر که یهو دیدیم ماشین داداشم اومد تو باغ ما تعجب کردیم چرا این موقع اومده سریع رفتیم دم در دیدیم بله اقا با یه دختر اومده تا مارو دید دنده عقب گرفت بره شیشه هارو داد بالا منو خواهرم فقط میگفتیم خدا لعنتت کنه نمیدونم چرا نتونستیم کاری کنیم قفل شده بودم شوهر خواهرم ندید.کلید باغ رو هم فقط بابامو داداشام دارن ما همیشه از بابام میگیریم داداش کثافتم گفته بابام که نیست کسی هم عمرا بره پس دختر ببرم  داداشم 40 سالشه 3 تا دسته گل داره خوشگل مودب تمییز زنشم از تیپ به خودش میرسه و خونه زندگی خوبی داره خلاصه من اس دادم بهش که خیلی وقیحی و اینا خواهرم اس داد جواب داده به دوتامون که زر نزنین خفه شین  من نه خواهر دارم نه پدر مادر باز ما اس دادیم  جواب داده شب میام خون به پا میکنم  ما هممون تو یه ساختمون زندگی میکنیم میدونم شب میاد دعوا و عربده کشی چون سابقشو داره که دعوا کنه خودشو بزنه چیزی بشکنه  از دعواش نمیترسم میترسم زنش و شوهرای ما بفهمن  یا تو دعوا مارو کتک بزنه حالا ما باید چیکار کنیم برادرم خیلی بد دهنه چند هفته پیشم با بابام دعوا کرد تاپیکش هست هنوز قهره وقیحه وقتی  گناهشو میبینیم نمیاد پشیمونی کنه دار دار میکنه یه بار دیگم که مچشو با دختر گرفتیم اومد دعوا و خودشو زد و گفت بیچارتون میکنم و اینا من بهش گفتم هر چی کنی بچه هات باهات میکنن اونم گفت زر نزنن الان ما با این برادر چیگار کنیم 

حتی بدی هات بخشیدنی بود💔

چجودی تو چش هم نگاه کنیم تو یه ساختمون باهمیم از این به بعد چجوری باهاش رفتار کنم ازش بدم میاد میدونستم دوس دختر داره ولی این  دفعه دیدم با چشمم

حتی بدی هات بخشیدنی بود💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

بنظرم اصلا نباید دخالت میکردین همچین ادم نفهمی درست بشو نیس اونم با این لحنی که شما باهاش حرف زدین بدتر میکنه 

اگه میخواساین کمکش کنین از در دوستی میگفتین نه اینجوری که مچشو بگیرین 

الان شر درست میشه براتون

پسرم، قلبِ خونه ی ماست❤

تردش کنین اگه اینقدر بی حیاس زنش میدونه ؟؟اگه میدونه و نمیخاد طلاق بگیره شمام انگار برادری ندارین این ادمای سلیطه رو نمیشه باهاشون حرف زد ولی اگه میخاد طلاق بگیره پشت زن داداشتون باشین و همه حق و حقوقشو بگیرین براش

بیچاره زنش و بچه هاش،صد حیف     نمیترسه زنش بفهمه؟زنشو دوست داره؟

زنشو که دوست نداره  انگار براش عادیه فقط بچه اورده انداخته گردن  اون هوس بازه عوضی

حتی بدی هات بخشیدنی بود💔

بنظرم بهترین کار اینکه بروش نیارین با این رفتار که داره فقط روش باهاتون باز تر میشه و وقیح تر رفتار میکنه خودتون رو بزنین به ندیدن

لطفا برام یه صلوات بفرستین تا تو دلیم یه دختر سالم 
2706