2737
2734

من سال قبل باردار شدم ولی ۱ ماهه سقط شد

پریودام نامنظمه یکم موی زائد روی سینه دارم سونو دادم هیچ مشکلی نداشتم نگفت تنبلی تخمدان داری آزمایشمم فقط ویتامین دی کم بود 

ولی دکتر به خاطر نامنظمی و موی زائد گفت تنبلی تخمدان داری و متفورمین داد الان دوسه روزه اقدام کردم برای بارداری احتمال داره باردارنشم؟

اره ایشالا باردار میشی.من تنبلی تخمدان داشتم pcoبودم یعنی کیستای ریز داشتم بدون این که قرص بخورم اون ماهی ک استرس نداشتم باردار شدم الان پسرم یک سالشه

بغض..یعنی خنده های ساختگی...شکنجت بکنن و تو مبادا آخ بگی...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

نه اشکال نداره کمرنگم باشه میشه.من ماهایی ک استرس داشتم نمیشد دقیقن اون ماهی ک استرس نداشتم و بیخیال بودم باردار شدم.دکترم میگفت استرس خیلی تاثیر داره

نه اشکال نداره کمرنگم باشه میشه.من ماهایی ک استرس داشتم نمیشد دقیقن اون ماهی ک استرس نداشتم و بیخیال ...

من استرس ندارم ولی اینجا خیلی بد شنیدم درباره ی تنبلی تخمدان واقعاا

من استرس ندارم ولی اینجا خیلی بد شنیدم درباره ی تنبلی تخمدان واقعاا

نبابا چیزی نیس ک درمان نداشته باشه شاید ی کوچولو طول بکشه ولی حل میشه عزیزم

منم تنبلی تخمدان دارم ۳ماه اقدام داشتم نشدم این ماه رفتم دکتر لتروزل گرفتم ان شالله باردار بشم 🤕به من دکتر گفت اصلا استرس نداشته باش به کسی هم نگو که ازت بپرسن حامله شدی یانه که استرس داشته باشی چی بهشون بگم ولی باردار نشدم ان شالله این ماه هر دوتامون بشیم 

کاهش وزن برای بارداری هر چه زودتر 🤕وزن العانم ۷۴و۵۰۰ ..وزن هدف اول ۷۰ ...هدف دوم ۶۸ ...هدف سوم ۶۵ ،یه دعای خیر هم جهت نینی دارشدنمون بکنید شاید خدا به دعای شما کمکمون کرد 😘 
منم تنبلی تخمدان دارم ۳ماه اقدام داشتم نشدم این ماه رفتم دکتر لتروزل گرفتم ان شالله باردار بشم 🤕به ...

انشالله حتما بیا خبر بده گلم بسپریم فقط خدا خودش بهمون صحیح سالمشو بده

2706