2737
2734
عنوان

علائم حمله قلبی یا سکته قلبی چیه ؟

30150 بازدید | 23 پست

بچه ها امروز توی اشپزخونه بودم یهو مثل اینکه کسی با شدددت یه تبر  کوبید پشت شونه م  سمت چپ دقیقا پشت قلب ... چشمام سیاهی رفت و سرم گیج خورد و صورتم خیسسس عرق شد.صدام در نمیومد و نفس نمیتونستم بکشم  اخه به شدتتتت پشت کتفم گرفته بود و با هربار نفس کشیدن تیر میکشید خودمو انداختم روی مبل... سریع زنگ زدم 115 ... همسرم هم تماس گرفتم 

خیلی بی حال بودم و نفسم در نمیومد ...اورژانس اومد فشارمو گرفت و گفت احتمالا  گرفتگی عضلاته ... ولی خودم خیلی میترسم ... الانم چند ساعت گذشته ولی هنوز پشت کتفم درد میکنه و بی حالم .... بچه ها علائم فقط عرق و سست شدن و تنگی نفس  درد شددددیدددد کتف چپ بود .. ولی سینه ام و دست چپم درد یا بی حسی نداشت 

بله کار خوبی کردی دقیقا شوهر منم یبار پشت فرمون اینطور شد تا رسوند خودشو بیمارستان سی سی یو بستری شد آنژیو کردن خطر سکته بود حالا نمیدونم شدت حمله قلبی شوهرم بیشتر بود یا نه پیگیر باش عزیزم بلا دور باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب، تو بيمارستان قطعا نوار قلب گرفتن اگه سكته بوده نشون ميداده

علائمشم معمولا

درد قفسه ى سينه كه به نفس كشيدن ربطى نداره، نميتونن فعاليت حركتى انجام بدن و تعريق

بعضى وقتا علائمش تيپيك نيست مثل درد معده، درد شونه ى چپ، درد فك حتى دندون درد

2728
خب، تو بيمارستان قطعا نوار قلب گرفتن اگه سكته بوده نشون ميداده علائمشم معمولا درد قفسه ى سينه كه ب ...

عزیزم بیمارستان نرفتم ..اورژانس اومدن خونمون ،  الان اگر برم نوار قلب بدم مشخص میشه؟بعد از 8 ...9 ساعت؟؟

عزیزم بیمارستان نرفتم ..اورژانس اومدن خونمون ،  الان اگر برم نوار قلب بدم مشخص میشه؟بعد از 8 .. ...

اره حتى اگه شيش ماه پيشم سكته كرده باشه ادم مشخص ميشه برو عزيزم، خيالت راحت ميشه

2738
عزیزم بیمارستان نرفتم ..اورژانس اومدن خونمون ،  الان اگر برم نوار قلب بدم مشخص میشه؟بعد از 8 .. ...

سلام بعیده حمله قلبی باشه ...چون درده قلبی با تنفس کم و زیاد نمی شه ...من سالهاست ناراحتی قلبی دارم ...۹۰ درصد گرفتگی کتفه ...درد قلیی اینطوری نیست

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))
سلام بعیده حمله قلبی باشه ...چون درده قلبی با تنفس کم و زیاد نمی شه ...من سالهاست ناراحتی قلبی دارم ...

عزیزم بلاتون دوررره ...انشاالله خدا شفاتون بده ...منم جدیدا بهم گفتن دهانه میترال قلبت گشاده متورال و یه قرص دیگه میخورم 

2706