2733
2734
عنوان

میخام خودمو بزنم بکشششم انقد اعصابم خوردهههه😡😡😡😡😡😡😡😡

| مشاهده متن کامل بحث + 447 بازدید | 41 پست
هرچقدرم خوب و متین و اقا باشه احساسی نباشه و نتونه محبت کنه به هیچم نمیارزه. من واقعا نمیدونم چجوری ...

ن عزیزدلم اون همیشه میگه عزیزمو قوربونت برمو دردت بسرمو سلطانو و ازین چرت و پرتا درحالی ک من تو این یک ماه دوبار بهش گفتم عزیزم بعد جوری رقتار کرد انگار من داره جونم درمیا  براش ولی اون اندازه من منو ونمیخاد بعد خنده داره ۸ ماه جواب منفی بهش دادیم انننقد اصرار کردن راهشون دادیم تو خونمون

بیشتر اون .والا من ن خیلی گرم رفتار کردم تو این یه ماه فقط دوبار بهش گفتم عزیزم یبارم دوروز ازش خبری ...

واقعا چرا دوروز ازش خبری نبوده عمدی اینکارو کرده ببینه زود دلتنگ و نگرانش میشی ولی من با یکی داشتم آشنا میشدم حوصله زنگ یا دوتا پیام رو نداشت ردش کردم

بزودی میرم قاطی متاهلااااا😅😅😅😅😅😅

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا چرا دوروز ازش خبری نبوده عمدی اینکارو کرده ببینه زود دلتنگ و نگرانش میشی ولی من با یکی داشتم آ ...

خخخخخ از تهران اومده بود شهرستان شارژرشو گذاشته بود جا

2731
گاهی مردا رو باید یکاری کنی احساسشون رو نشون بدن.اگه دوستت داشته باشه اینکارت بهش حس خوبی میده.و باز ...

والا میخام خییییلی سررد باهاش رفتار کنم غلط کردهههه

اره دیگ واسه ازدواج بک ساله دارن میان و میرن قرار شد ۳ ماه حرف بزنیم

شما دارین آشنا میشین این کلمات و دلبریا هنوز زوده  بعدشم والا من که اصلا نمیشناسمتون و در جریان رابطت با اون آقا هم نیستم از طرز حرف زدنت و حرص خوردنت فهمیدم خیلی بهش تمایل داری. مردا تو این موارد تیزن دوست عزیز شما هم یکم تابلو دل بستی   

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
خب شما بهش گفتی ازش محبت میخوای اونم فقط بعد از یکماه طبیعیه که فکر کنه شما بهش وابسته شدی اگه بود و ...

من اصلا منظورم این بود ک از لحاظ روحی بهم نمیخوریم

شما دارین آشنا میشین این کلمات و دلبریا هنوز زوده  بعدشم والا من که اصلا نمیشناسمتون و در جریان ...

واااا من زوووورم میاد منی ک ۶۰ بار جواب منفی بهش دادم و حسم بهش اونجوری نیست چرا اون پسر داره اینجوری میگه برداشت غلط کرده

2740
من اصلا منظورم این بود ک از لحاظ روحی بهم نمیخوریم

خب روحی یعنی چی؟ همون احساس و عاطفه است دیگه 

اگر بنظرت بهم نمی‌خورید دیگه ادامه نداره خب جواب منفی بده 

وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد
خب روحی یعنی چی؟ همون احساس و عاطفه است دیگه  اگر بنظرت بهم نمی‌خورید دیگه ادامه نداره خب جواب ...

دادممم بهش گفتم بهم‌نمیخوریم نمیخام این رابطه رو بعد برگشته میگه بزار ۳ ماه حرف بزنیم  .ن روحی خیلی مهربون و شوخه

دادممم بهش گفتم بهم‌نمیخوریم نمیخام این رابطه رو بعد برگشته میگه بزار ۳ ماه حرف بزنیم  .ن روحی ...

اگه مهربون و شوخ هست پس شما چرا عصبانی هستی 

من اصلا متوجه نشدم مشکل شما با ایشون چیه 

احساس میکنم در بروز احساسش توانایی نداره😑😑😑

شما دوستش داری و ازش محبت بیشتری میخوای 

اما دلت میخواد راه بره  ناز شمارو بکشه و فکر کنه خیلی مغرور هستی و بهش علاقه نداری 

حالا که اون متوجه احساس شما شده عصبانی شدی 

با خودت روراست باش

خوشبخت باشی 

2706