2737
2734
عنوان

زندگی بعد طلاق سخته؟

371 بازدید | 57 پست

مراحلش چجوریه من عاشق شوهرمم اما از کاراش خستم دلم آرامش میخاد کمکم کنید تاگیک قبلیمو بخونید

من همونم ک دونه دونه آرزوهاشو اشک ریخت و از صورتش پاکشون کرد تا کسی نبینه... من همونم ک نقاب لبخندو زد.. حتی توی آینه برای خودش...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیتگی ب خودت داره خب اگه ادم وابسته ای باشی چه احساسی چ مالی سختتت میشه خب

او واقعاً مرا دوست دارد. برای همین هم می‌خواهد اذیتم بکند… چون عشق خودش یک جور آدم‌کشی است ...                 #عشق_جانم#سیاوشم
2728
2738

شوهرت بد دله؟

مثلا سر تنها بيرون رفتنم گير ميده بهت؟

ببين عزيزم اگر داره اذيتت ميكنه اول يك سال تلاش كن،مشاور برو كه بعدا حسرت نخوري و وجدانت راحت باشه.

بعد اگر درست نشد جدا شو

واسه زندگي مشترك فقط عشق كافي نيست

ناراحت میشی اگه بگم خیلی لوسی که اول از همه به آخر کار فک میکنی ؟ طلاق چیه آخه به فکرت اومده ؟ 

شما میتونی با ی آدم دروغ گوی شدید و دست بزن دار و هیز و عصبی و سخت گیر و حق ب جانب و بی پول و قهر قهرو زندگی کنید؟ البته بی پولیش مهم نیست برام زیاد من عاشقش بودم همه خرجمونم بابام داد

من همونم ک دونه دونه آرزوهاشو اشک ریخت و از صورتش پاکشون کرد تا کسی نبینه... من همونم ک نقاب لبخندو زد.. حتی توی آینه برای خودش...
از ابتدا که نگاه میکرد نباید به روش میاوردی که روش باز بشه

من نمیتونم تحمل کنم نگاه کنه و خودمو بزنم ب خزیت چون ی مدت زدم تغییری نکرد کلا بی وجدانه

شما میتونی با ی آدم دروغ گوی شدید و دست بزن دار و هیز و عصبی و سخت گیر و حق ب جانب و بی پول و قهر قه ...

عزيزم مطمئني عاشقش هستي و وابستگي نيست؟

به نظرم يك زن نميتونه عاشق همچين شوهري باشه

شما میتونی با ی آدم دروغ گوی شدید و دست بزن دار و هیز و عصبی و سخت گیر و حق ب جانب و بی پول و قهر قه ...

نه خداییش . حق با توه . ولی از زنی بشنو که طلاق گرفته سه ساله با وجود حمایت خانوادش تو جهنم واقعی دست و پا میزنه 

هیچ  

حالا هم مثلا باور کن که اون نگاه نمیکنه ولش کن این مسائل بیخودو مگه ما به مردی نگاه میکنیم منظور داریم از بس خودشون رو رنگ و لعاب میدن مردا ناخوداگاه میخوان ببینن چه شکلین تو خونه هزار مدل بزن براش و این مسائلو بریز دور دیدی نگاه میکنه هم به روش نیار 

2706