2733
2734
عنوان

بچه هاکی میادباهم لاغرکنیم

207 بازدید | 46 پست

بچه هاکی میادباهم لاغربشیم اینجوری انگیزه میگیریم 

همسایه عوضیمون ساعت دونصفه شب بامشت میکوبید به دیوار حالا خداروشکر من خواب نبودم داشتم «شیپور»تمرین میکردم ملت دیونه شدنا!

چقدر اضافه دارید؟

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من دوس دارم ولي نميدونم ميتونم جلو خودمو بگيرم يا نه😑😂

😂😂😂منم نمیتونم بگیرم 

همسایه عوضیمون ساعت دونصفه شب بامشت میکوبید به دیوار حالا خداروشکر من خواب نبودم داشتم «شیپور»تمرین میکردم ملت دیونه شدنا!
من حدود 10، 15 کیلو کمبود وزن دارم کی میاد باهم چاق شیم    

😂😂😂راحته چاق شدن یکم زیادبخور

منم میام 

میخوام پونزده کیلو لاغر بشم 

168

65

You show me i have reasons i should love my self ✍️💞🗨️♥️                                               love your self :tears 🍃🍷.                                BTS🍯🍾.                                                           
2738
منم میام  میخوام پونزده کیلو لاغر بشم  168 65

خوب ازکجا شروع کنیم😀😀😀

شوخی کردم نمیخوام چاق شم، البته بخوامم چاق نمیشم نمیدونم چه مرگمه سالهاست رو همین وزن موندم😆

دورازجون ❤❤❤

2706