2733
2739
عنوان

چرا بچم انقد کم تکون میخوره

82 بازدید | 12 پست

هفته 21 ام تا ی هفته پیش تکوناش خوب بود اینجوری نیس که متوجه نشم الان چندروزه تو روز ی بار یا دوبار تکون میخوره سونوهم مشکلی نبود شیرینی جاتم زیاد میخورم ولی فایده نداره😞

همان شد که خدا خواست نه آنچه خودم خواستم خدایا راضیم به رضای تو 😊ممنون بابت تودلیمو گل پسرم ببخش ناشکری کردم سالم بذارش تو بغلم😍😙

بعضی بچه ها تنبلن همیشه خوابن

ولی با دکترم در میون بزار

او واقعاً مرا دوست دارد. برای همین هم می‌خواهد اذیتم بکند… چون عشق خودش یک جور آدم‌کشی است ...                 #عشق_جانم#سیاوشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هتا ریزترین حرکات در حد یه تیک هم بشمار

همون تیک.حساب میکنم تکون درست حسابی که نمیخوره همون تیک2تا در روز 😞

همان شد که خدا خواست نه آنچه خودم خواستم خدایا راضیم به رضای تو 😊ممنون بابت تودلیمو گل پسرم ببخش ناشکری کردم سالم بذارش تو بغلم😍😙
تنبله😍

من از 17هفته تکوناشو احساس میکردم شدیدم چون بزرگ شده خستس😀

2738
اولین بار چند هفته تکون خورد؟

17 هفته

انشالله صحیحو سلامت بیاد بغلت

ممنون عزیزم