2733
2734

آب گرمی ازواژن خودبخودخارج میشه

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
حالت خاص یا رنگ و بوی خاصی نداره؟

مثل ادراره درحالت نرمال بیرنگه ولی اگه جنین پی پی کرده باشه زرده

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
2738
درد زایمانت کی شروع شد؟

بعد از پاره شدن کیسه ی آب ک ساعت 7صبح بود رفتم بیمارستان ساعت 10صب بستری شدم آمپول فشار و سرم زدن از 2بعد از ظهر کم کم شروع شد ساعت 8شدیدشد ساعت 10هم بدنیا اومد خیلی خسته شده بودم😣😣😣😣

کلام خدا👈وای بر هر عیب جوی هرزه زبان
چقدر سخت بوده😣😣

اره بخدا تازه بچه بدنیا اومد تو اتاقها پر بود برا استراحت باز از همون ساعت 10پس از تولد بچه تا 10صبح فردا رو همون صندلی زایمان بصورت شیب جلو باد سرد کولر مونده بودم😢😢😢خدا کمکم کرد ک قولنج نکردم

کلام خدا👈وای بر هر عیب جوی هرزه زبان
من امروز یک سری ترشحات داشتم.قهوه ای کم رنگ بود.یعنی آب بچه است؟؟؟؟؟

نه دهانه رحمت میخوادبازبشه

2706