2733
2734
بدتر از من از صبح پلاسی اینجا ها😂😂😂😂😂

وای اره لو رفتم😅 نه صب بودم تا همسرم اومد. رفتم و الان اومدم ک همسرم خوابید.تازه از سفر اومدم و  کوه کار رو سرم ریخته و درس هم دارم و شب هم مهمون دارم. 😂 زدم ب رگ‌بیخیالی. نهارم نداشتیم😂 امروز نمیدونم‌چمه؟

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

حالل ک‌جمع خانمای دقیق جمعه من یه سوال ابتدایی عصر حجری دارم. یه سری بسقاب تختن ک میگن پلو خوری. یه ...

یه سری خورشت خوری هست ک برا خورش کوچیک برا سوپ بزرگه کلا بیمصرفن..اینا اسمشون بی مصرف خوریه..مورد داریم بهشون کوفت خوری هم میگن

.
2728
یه سری خورشت خوری هست ک برا خورش کوچیک برا سوپ بزرگه کلا بیمصرفن..اینا اسمشون بی مصرف خوریه..مورد دا ...

😉😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

بدور از شوخی عکس بده بگیم چیه

خورست خوری دیگه.‌سرویس چینی میخری. سرویس ارکوپول میخوری تو هر دست دو مدل بشقاب هس دیگه

حالل ک‌جمع خانمای دقیق جمعه من یه سوال ابتدایی عصر حجری دارم. یه سری بسقاب تختن ک میگن پلو خوری. یه ...

اون آدم یه چیزی گفته،،،، ما هم تو بشقاب خورش خوری سوپ میریزیم،، ولی یه سری بشقابم هست که کمی کوچیکتر ازین خورش خوریها هست که برای سوپه، اما من ندیدم تو سرویس باشه، جدا باید خریده بشه

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2738

[QUOTE=102327408][QUOTE=1023267 33]بدور از شوخی عکس بده تو نت سرچ کردم. حال نداشتم بشقابای خودم بیارم و عکس بگیرم. ولی تو مایه های همین دیگه

اون آدم یه چیزی گفته،،،، ما هم تو بشقاب خورش خوری سوپ میریزیم،، ولی یه سری بشقابم هست که کمی کوچیکتر ...

اره سرویس چینی و ارکوپول نداره.ارکوپول ک اصلا پیاله هاش در حد ترشی خوریه. تازه پیاله معمولی سرویس چینی هم هم ب نظرم واسه سوپ کمه.‌تازه اندازه بشقابام نیس تعدادس.پس خودم درست انجام‌میدم دیگه؟

اره سرویس چینی و ارکوپول نداره.ارکوپول ک اصلا پیاله هاش در حد ترشی خوریه. تازه پیاله معمولی سرویس چی ...

بله کارت درسته،، پیاله های سرویس خیلی کوچیکن، اصلا مناسب سوپ نیستن

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
اره سرویس چینی و ارکوپول نداره.ارکوپول ک اصلا پیاله هاش در حد ترشی خوریه. تازه پیاله معمولی سرویس چی ...

کارت کاملا درسته..ول کن حرف مردمو ها.کسی بخواد کم بخوره کم میریزه..مگ پلوخوری های الان ک اندازه دیسه کسی پرپلو میکنه؟؟

.
کارت کاملا درسته..ول کن حرف مردمو ها.کسی بخواد کم بخوره کم میریزه..مگ پلوخوری های الان ک اندازه دیسه ...

❤😘