2733
2734
عنوان

بیاین از خونه هاتون عکس بزارین

| مشاهده متن کامل بحث + 12003 بازدید | 231 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سقفشو قرمز كنين پايينشو سفيد قشنگ ميشه قارچ خونتون😂 لباساتونم بيرون پهن نكنين نميگي يه عده تحريك م ...

نخیر سقفش سبز بقیش بنفش 😐بادمجون دوس دارم 🙁

یه شلوار کردی هم میخوام بندازم رو بند اساسی تحریک بشن 😁😁😁

میگن چشام سگ داره   
نخیر سقفش سبز بقیش بنفش 😐بادمجون دوس دارم 🙁 یه شلوار کردی هم میخوام بندازم رو بند اساسی تحریک بشن ...

😂😂😂

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2731
خوشم نمياد داشته و نداشته هامو بريزم كف سايت شما بزار من ببينم😁

به اشتراک گذرای چند تا عکس که اشکالی نداره، اون زندگیه شخصیه که نباید بریزی کف سایت،که اونم با توجه به ناشناخته بودن بازم مهم نیست،  تا جایی که من میدونم شما ۲۴ساعته اینجایید، دیگه اینکه چیزی نیست، انگاری خوشتون میاد هی بزنید تو ذوق کاربرا 

به اشتراک گذرای چند تا عکس که اشکالی نداره، اون زندگیه شخصیه که نباید بریزی کف سایت،که اونم با توجه ...

من نه زندگي شخصيمو ميزارم كف سايت نه داشته و نداشته زندگيمو كه بعضيا بخوان حسرت چيزيو بخورن

و اينكه من چه ساعاتي اينجا باشم يا نباشم به شما ربطي نداره دوست عزيز

سعي كنين هميشه در حد و اندازه دهنتون صحبت كنين😌

هرچند من عادت كردم كاربري هاي دوم سوم ريپلايم كنن

بعد اين كامنت ديگه جوابي نميدم...در شأنم نيست دهن ب دهن كاربري هاي فيك و ...... 😉بزارم🖐🏻🚶🏼‍♀️

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
من نه زندگي شخصيمو ميزارم كف سايت نه داشته و نداشته زندگيمو كه بعضيا بخوان حسرت چيزيو بخورن و اينكه ...

انفاقا این کاربری اولیم هست،مگر ازت میترسم که بخوام با کاربری فیکم بیام ازت انتقاد کنم، اینجا یه شبکه اجتماعی متعلق به همه هست که هر کسی جنبه داره میاد، خودتم میدونی خیلی گستاخ و بی ادبی و خیلیا باهات مخالفن نه بخاطر شاخ بودنت بخاطر اینکه خیلی راحت دل کاربرا میشکونی و ناراحتشون میکنی با این کامنت های مسخره ت، فکر نکن رک صحبت میکنی خیلی محبوبی،فقط دیگرانم ناراحت میکنی، لابد چیزی نداری که بخوای ارائه بدی ، کاملا معلومه که ازت حسادتت که دوست داری بقیه رو ضایع کنی، یه آدم بیکاری که همیشه اینجا پلاسی،