2737
2734
عنوان

مامان شدم😄😍👶💃💃💃

| مشاهده متن کامل بحث + 509 بازدید | 53 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مبارک باشه😍😍واسه منم دعا کن اینماه حامله باشم

انشاالله تا محرم حامله بشی عزیزم به حق علی اصغر،من امسال باید نذر شیر و خرمامو بدم شب شهادت علی اصغر.

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستی❤
انشاالله تا محرم حامله بشی عزیزم به حق علی اصغر،من امسال باید نذر شیر و خرمامو بدم شب شهادت علی اصغر ...

مرسی عزیزم منم نذر شیر کردم ان شاءالله ک بشه😍😍😍

میشه واسه مامان شدنم صلوات بفرستین؟؟😍😍ممنونم
2731
نه😁روی اسمم اینا خط کشیدم

میدونم، روی اسمته

فکر کردم خود آزمایشگاه کشیده.

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2738

مبارکه خانومی برایه منم دعا کن ۹ماهه منتظرم ۱شهریور باید پری میشدم هنوز خبری نیست میخوام چند روز دیگه ام صبر کنم برام خیلی دعا کنید.انقد بی بی منفی دیدم حالم ازش بهم میخوره😔

خدایا خسته شدم از انتظار میشه یه نی نی صحیح و سالم بهم بدی 😍😍 میشه یه روزی منم مامان شم😭😭😭دوستان برایه مامان شدنم دعا کنین😭😭😭
@arameshm    

به به عجب خبر خوووبی😍😍😍😍مبارک باشه مامان خانوم انشالله بارداری راحتی داشته باشی و صحیح و سالم نی نی بیاد بغلت

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود...
به به عجب خبر خوووبی😍😍😍😍مبارک باشه مامان خانوم انشالله بارداری راحتی داشته باشی و صحیح و سالم نی ...

قربونت عزیزم انشالا قسمت خودت😗😗

بی تو اما به چه حالی من از آن کوچه گذشتم...؟
2706