2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تو جلسه خواستگاری اول کی باید صحبت کنه و سوال بپرسه؟ 

99/8/30 ساعت 3 بعد از ظهر شد لحظه تحویل عمرم ❤️__\/\/\/__\/\/\/\/___\/\/\/\/\/\/❤️ضربان قلبم با قلبت هماهنگه ب مثل تو😚اونی که اومده تو این سایت مشکلشو مطرح کنه، مشاور برو نیس، بیخودی نگین برو مشاوره بدم میاد از آدمای خشکه مقدس

هدفش از ازدواج و تشکیل خانواده چیه ؟ بچه دوست داره یا نه ؟ اگه اره چند سال بهد از ازدواج بچه میخواد ؟ نظرش رو در مورد تحصیلات خانوم ها و سرکار رفتن و تو اجتماع بودن خانوم ها بپرس ؟ از علایق و سرگرمی هاش بپرس و اینکه تو اوقات بیکاری چه کار می کنه ؟ با دوست و اشنا زیاد رفت و امد می کنه یا نه ؟ کجا کار میکنه و ساعت کاریش چطوریه ؟ در مورد حقوقش دفعه اول سوال نکن .

خدایا ازت ممنونم که بهترین شوهر دنیا رو نصیبم کردی   
2738

هر موردی که مدنظرتونه رو بپرسید اما بدون جهت دهی مثلا نظرتون راجع به کار کردن خانمها چیه؟البته اگر پسندیدید حتما بدون اعلام نامزدی اشنایی داشته باشید در معاشرتها همه چیز دستگیرتون میشه

پسر

🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

چیا بپرسه؟ 

99/8/30 ساعت 3 بعد از ظهر شد لحظه تحویل عمرم ❤️__\/\/\/__\/\/\/\/___\/\/\/\/\/\/❤️ضربان قلبم با قلبت هماهنگه ب مثل تو😚اونی که اومده تو این سایت مشکلشو مطرح کنه، مشاور برو نیس، بیخودی نگین برو مشاوره بدم میاد از آدمای خشکه مقدس
پسر

نه بابا پسرا بعضیاشون اینقد زرنگن که من ی خواستگار داشتم بهشم گفتم اول شما بپرس با بهونه از زیرش در رفت

تیکر بارداری نیست.درسته الان روزهای خوبی رو نمیگذرونم درسته الان دنیا به کامم نیست از خیلی جهات درسته الان دوران سختی رو میگذرونم ولی بدون به امید صبح روشن میجنگم  تا از این روزها بگذرم اندکی صبر سحر نزدیک است .میرقصانم زندگی را به ساز خودم
نه بابا پسرا بعضیاشون اینقد زرنگن که من ی خواستگار داشتم بهشم گفتم اول شما بپرس با بهونه از زیرش در ...

بعضیا حرفه ای شدن 

مث من بی تجربه نیستن که همون اول کار گند بزنن 😂

2706