2737
2734
عنوان

با 100 ملیون سرمایه تو این شرایط چه کاری رو شروع میکردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 273 بازدید | 28 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکه هم نشد زیر پله، خبلی عالیه درآمدش، شغل بی دردسریه، خودت اگه بچه کوچیک نداری میتونی ، چی میشه مگه

من مدرس دانشگاهم 

از طرفیم امنیت نیس که تنها بخوام بمونم اونجا ...

لطفا برای سلامتی پسرم یه دونه صلوات بفرستین☺💚
ارایشگاه خیلی خوبه مرسی

اره اینجا سودش هفتاد سی میگیرن. هفتاد درصد ارایشگاه سی درصد ارایشگر. میتونید قسمت بندی کنید مثلا قسمت کاشت ناخن  تتو ابرو رنگ مو سالن عروس و.. هرکدومو جدا بدید اجاره💝ان شاالله کسب و کارتون پر رونق

شازده کوچولو:چیکار کنم هیچ وقت ترکم نکنه؟ روباه:ازهمه حرفاش اسکرین شات بگیر  
2728
بنظرم یه مغازه پرررره وسیله چشم روشنی و تزیینی و خوشگل ریزه میزه و قیمت مناسب...کلی تبلیغ کن اینروزا ...

سر مایه بیشتری میخواد از طرفی باید ماهانه اجاره بدی ووهمینکه کارت گرفت باید خالی کتی جابه جا شی از اول شرو کنی

من مدرس دانشگاهم  از طرفیم امنیت نیس که تنها بخوام بمونم اونجا ...

آها، خب پس میخواید چیکار کار شروع کنین، فک کردم بیکاری، سرمایه گذاری کنید، تو بورسی چیزی

دخترم اگر عاشق شد...حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم!!   میدانی؟؟   اگر انتخابش هم نادرست باشد  رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است  که سالها با مردی زندگی کند و عقده  گرفتن دستهای عشقش پیرش کند!
خب روز به روز ارزشش میاد پایین تر ...سودیم نمیدن به 100 تومن

بانک شهر بیست درصد سود میده موسسه نر بیست درصد سود میده اگه دوست داری باهاش طلا بخر ولی باهاش کاری شروع نکن اگه میخوای کار کنی باید مهارت داشته باشی مثل خیاطی رانندگی تعمیرات با مهارتت کار انجام بدی

اوکی شکر 
2740
آها، خب پس میخواید چیکار کار شروع کنین، فک کردم بیکاری، سرمایه گذاری کنید، تو بورسی چیزی

اخه دراند انچنانی نداره شغلم 

بعدم پوله اونجا مونده روز به روز داره ازش کم میشه گفتم بزنم تو یه کاری 

بانک شهر بیست درصد سود میده موسسه نر بیست درصد سود میده اگه دوست داری باهاش طلا بخر ولی باهاش کاری ش ...

20 در صد یعنی ماهی دو ملیون؟

سلام هیچوقت دیگران رو تشویق به سرمایه گذاری در بورس نکن.بورس احتیاج به تخصص و دانش داره و سود کر ...

سلام 

فوقش تخصص نداشته باشه

از پرفسور   پیمان و .....   سیگنال وی ای پی  میگیره

جان منی تو پسرم❤(گل پسری دارم چشم رنگیه سرخ و سفیدوتپلیه ی)😍❤🧿