2726

من میخوام کار جدید شروع کنم لطفا بهم کمک کنین تو این شرایط کار نناسب شروع کنم و نتضرر نشم سود دهیش خوب باشه

لطفا برای سلامتی پسرم یه دونه صلوات بفرستین☺💚

دکه فلافلی

دخترم اگر عاشق شد...حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم!!   میدانی؟؟   اگر انتخابش هم نادرست باشد  رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است  که سالها با مردی زندگی کند و عقده  گرفتن دستهای عشقش پیرش کند!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مسخره میکنی!؟

نه بخدا ، کاملا جدی میگم، تو مسیر یه مدرسه اگه باشه که چه بهتر، هات داگ و سمبوسه و ایناهم میتونی داشته باشی، بیشتر از 50 درصد سود میده

دخترم اگر عاشق شد...حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم!!   میدانی؟؟   اگر انتخابش هم نادرست باشد  رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است  که سالها با مردی زندگی کند و عقده  گرفتن دستهای عشقش پیرش کند!

کافه تو خیابون دانشگاه ها یا فست فود یا کبابی یا ارایشگاه بزنی چند تا ارایشگر ماهر بگیری خدماتشون رو درصدی پول بگیری

شازده کوچولو:چیکار کنم هیچ وقت ترکم نکنه؟ روباه:ازهمه حرفاش اسکرین شات بگیر  
نه بخدا ، کاملا جدی میگم، تو مسیر یه مدرسه اگه باشه که چه بهتر، هات داگ و سمبوسه و ایناهم میتونی داش ...

کی وایسه دم دکه اخه!منکه نمیتونم شوهرمم عمراااا

لطفا برای سلامتی پسرم یه دونه صلوات بفرستین☺💚
کی وایسه دم دکه اخه!منکه نمیتونم شوهرمم عمراااا

دکه هم نشد زیر پله، خبلی عالیه درآمدش، شغل بی دردسریه، خودت اگه بچه کوچیک نداری میتونی ، چی میشه مگه

2706