2737
2734

نيايد بگيد چرا بچه دار شدي و...ك از همين اول بگم وضعمون خوبه ولي شغل ازاد همونطور ك ميدونيد نميشه پس انداز دايم ازش داشت يا ما بلد نيستيم

اين اواخر ماشينمونو فروختيم با طلاي من شوهرم مغازه بسازه

الان درسته كمه ولي ميگه  بهم قرض بده(طلاي منه باز)از باباتم قرض بگير (خودشم ميخاد از باباش بگيره)ميزاريم روش ماشين بخريم

خيلي اعصابم داغونه 

ميگه تا بكي دوماهه ديگه طلاتو ميخرم و ي وامم ميگيرم باز طلا بخر ميدونم حرفش الكي نيست ولي سرم داره ميتركه

دلم ميخاست خودش بخره از من كمك نخاد

كل پولش خونه و زمين ايناس در حال حاظر يكم داره ك ميخاد ماشين بخره 

بجز اينم ك بدم باز طلا دارم مبترسم بفروشم كم كم عادت كنه همه رو ازم بگيره همينجوري 

من خيلي بدبينم

اعتماد كنم؟

بگم ماشينو بزنه ب اسمم خوبه؟

چيكار كنم😭😭😭😭

وقتي تاپيك ميزنم حالم بهتر ميشه لطفا كسايي ك ميخان مزه بپرونن مسخره كنن كامنت نزاريد مرسي😔

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن

عزيزم چه اشكالي داره وقتي ميدوني برات ميخره 

اس من الان بابد از غصه دق كرده باشم 

چون همه طلاهامو دادم به شوهرم الان حتي حلقه هم ندارم 

زيادي سختش ميگيري 

خدایا شکرت 🙏🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه ایرادی داره بده

ماشینم بزن به نام خودت حتما

خدایا سپاسگزارم برای هرروزم  هر کسی از ظن خود شد یار من،،،دنیا اومدیم که خودمون و خدای خودمون بشناسیم،،،،به کجا چنین شتابان یک استپ کن،،،خدایا ممنونم که شوهر عالی نصیبم کردی
2728

خب از اين به بعد شوهرت هي ميگه طلاتو بده من ، ديگه جو تا جاش بخره؟ اولش ميگه ميخرم بيشترم ميخرم كه راضي بشي طلاهاتو بدي ولي بعدش خبري نيست

اگرم ندي طلاهاتو كه دعوا ميشه 

حالا اگه مجبور شدي بفروشي حتما ماشينو بزن به نام خودت

زمستان رفت اما من بهاراني نميبينم،بر اين تكرار در تكرار پاياني نميبينم، به اميد روزهاي خوب براي همگي ...
یه مدت بدون ماشین بمونید

ميگه سخته نميگذره و...

راستم ميگه براي خودمم سخته ولي اينجوريم واقعا زور داره😔

2738

هرچی هست مال هردوتونه،همین اتفاقاس دیگه که اسمشو گذاشتن زندگی مشترک،هیـــــچ مردی دوست نداره طلای زنشو بفروشه مگر اینکه مجبور باشه،اینو خودم تجربه کردم،تو این شرایط اولین نفر تویی که میتونی کمکش کنی پس خواهشا دریغ نکن.

بترسین از آدم راستگو،که اگه دروغ بگه حرفش سند؛و همه باور میکنن😐

تو خودت شوهرت رو بهتر میشناسی اما به بعضی از مردها رو بدی استر هم میخوان وخوبی حالیشون نیست وفکرمیکنن وظیفته

تیکر تولد پسرمه.. واسه سلامتی خونوادم یه صلوات می‌فرستی ....خدایا هیچکس رو در حسرت مادرشدن نزار امین   من دوتا پسرام هدیه امام رضا هستن .عاشقتم امام رضا
عزيزم چه اشكالي داره وقتي ميدوني برات ميخره  اس من الان بابد از غصه دق كرده باشم  چون هم ...

وحشتناك بدبينم

و يكمي خسيس😂

شوهرم ميگه پاي پول مياد كلا مغزت هنگ ميكنه هيچي نميفهمي

دست خودم نيست😂

2706