2737
2734
عنوان

هیچ کسو مثل خودم ندیدم

114 بازدید | 13 پست

من یه هفته قبل پریودم انقددرررر عصبی میشم..ک همه متوجه میشن از پریوده..حتی اگر مشکلی پیش بیاد عصبی شم...انگار بهم حمله دست میده...میزنم اتاقمو میارم پایین..تا حدقل 3 4 تا چیز نشکنم ول کن نیستم...آخه من چکار کنم😢عذاب وجدان میگیرم بعدش..ولی قسم میخورم دست خودم نیس حدقل 20 درصده رفتارم

اگر اینو میبینی برای نیت خیری که تو ذهنمه یک صلوات مهمونم کن❤به انرژی مثبتتون ایمان دارم😍😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
استارتر عزیزم تو از امضات مشخصه کلا اعصاب نداری    

خعلی خوبه ک همو از رو ی امضا قضاوت نکنیم

هر چند تصور ی آدم مجازی هیچ اهمیتی برام نداره

اگر اینو میبینی برای نیت خیری که تو ذهنمه یک صلوات مهمونم کن❤به انرژی مثبتتون ایمان دارم😍😍
منم دیشب کلی‌بدوبیراه ب نامزدم گفتم کلا این هفته همش عصبی بودم امروز صبح پری شدم😧

طفلکی...چ گناهی دارن😥😥😥نامزد منم خعلی تو این هفته مراقبمه..خدا خیرش بده

2738
این از وضع اتاقم

عزیزم به این میگن "ملال پیش از قاعدگی"

که با اون سندرم پیش از قاعدگی متفاوت هست

اگر بری پیش روانپزشک داد و میده بهتون و این تغییرات خلقی کمتر میشه

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
برو روانپزشک.دارو بده خیلی آروم میشی

عزیزم سه ساله اینجوری شده وضعم

آسنترا داد واس سندروم پیش قاعدگی..ولی حیف بدن ادمه واس ی هفته دارو اعصاب بخوره آخه

عزیزم به این میگن "ملال پیش از قاعدگی" که با اون سندرم پیش از قاعدگی متفاوت هست اگر بری پیش روا ...

اع...چه جالب من فکر میکردم همون سندرومو دارم

عزیزم سه ساله اینجوری شده وضعم آسنترا داد واس سندروم پیش قاعدگی..ولی حیف بدن ادمه واس ی هفته دارو ا ...

خب همین یه هفته استرس و اعصاب خوردی پدر سلامتیت رو در میاره

جوشونده های آرامبخش تاثیر نداره برات؟

طفلکی...چ گناهی دارن😥😥😥نامزد منم خعلی تو این هفته مراقبمه..خدا خیرش بده

اصلا دست خودم نیست کنترل عصابم خیلی سختههههه..البته بدون محرک‌عصبی نمیشمممم حتما یه محرکی‌برا عصبی شدنم وجود‌داره‌ک منفجرم میکنه

اع...چه جالب من فکر میکردم همون سندرومو دارم

نه، ملال پیش از قاعدگی شدیدتر از سندرم هست

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)