2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تعریف الهام نصیری و فرشته رسولی رو شنیدم

ولی دکتر کهنمویی با اینکه بداخلاقه تشخیصش خوبه و با تجربه ست

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

مریم مهاجری رو خیلی شنیدم ولی فک کنم ساعت کاریش صبح ها هستش و میگن دو سه نفر باهم میفرسته داخل

خودم نرفتم پیشش من یه بار رفتم پیش خاطره طوبا که اونم خوشم نیومد چند نفر باهم میفرستن داخل.فریبا کهنمویی هم شنیدم خوبه.الانم میرم پیش فاطمه کاظمی وند ساعت کاریش بعد ظهره مریضا رو یکی یکی میبینه خوبم به سوالاتت گوش میده.دیگه نمیدونم خوبه یا نه از لحاظ تجربه.من بخاطر بارداریم میرم اونجا

میشه واسه کنجد تو دلم یه صلوات بفرستید تا سالم بیاد بغلم......خدایا شکرررررت
2738
الان پیش کدوم دکتر میری؟ اگه ماما خواستی برو پیش ایلین دهقان فوق العاده خوش اخلاق

الهام فیروزی

بارداری سختی داشتم میشه واسه سلامتی نی نیم یه صلوات بفرستید مرسی  
چرا  خیلی دکترخوش اخلاقیه و کاربلدم هست

فقط پولکیه الکی بمن گفت فیبروم داری شوهرتم مشکل داره برو مشکل شوهرت حل بشه بعد بیا دارو بدم بهت رفتم پیش دکتر دیگه گفت نه فیبروم داری نه شوهرت مشکل داره همون ماهم حامله شدم 

بارداری سختی داشتم میشه واسه سلامتی نی نیم یه صلوات بفرستید مرسی  
2706