2733
2734
عنوان

فراموشی های خنده دار!

| مشاهده متن کامل بحث + 1264 بازدید | 85 پست

سالاد شیرازی درست کردم پیاز نزدم  

۱۳ سالم بود اولین بار اومدم اشپزی کنم،

ماکارانیرو تا حدی ک ابش بجوشه ب خوردش بره گذاشتم، ماکارانی کته درست کردم خخخ

نيستَمِتون ، نه همتون ،بيشترتون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کنترل تو سفره بود برادرم جمع کرده بود و ما از نهار تا شام دنبال کنترل بودیم

با دم پایی رفتم مدرسه کلاس پنجم بودم

رفتم سوپری خانومه گفت بفرمایین گفتم ببخشید یادم رفت چی میخواستم رفتم جلوی در سوپری از مامانم ک او ماشین بود پرسیدم من برا چی اینجام خانومه غش کرده بود از خنده

یکی از عجیباش هم اینه ک هر موقع میرم مشهد رو ب حرم ک می ایستم اول سلام ب امام حسین میدم بعد یادم میاد من مشهدم 

2731

شكم بند خريده بودم كلا يادم رفته بود سه ماه تمام خودم به اب و اتيش زدم پول جور كنم شكم بند بخرم بعد كه خريدم رفتم سر كشو كه بزارمش اونجا ديدم دقيقا عين همونو دارم 😔😔😔كشويي كه روزي حداقل ده بار ميرم سرش هر هفته جمعش ميكنم چرا نديدمش چراااااااااا 

چون سفارش دادم بودم برام بيارن خيلي هم پيگير بودم تشد پسش بدم 

چرا من سه ماه تمام شكم بند تو كشو نديدم؟

2738

من ی بار لوبیام زیاد ب دل نپخته بود خواستم قرمه سبزی درس کنم گفتم اولش میندازم داخل خورشتتا خوب دربیاد و بپزه بعدش خواستم خورشت بکشم گفتم واه پس چرا سبزه سبزه لوبیا یادم رفته بود مهمونم داشتم دیگه ناچار آخرش انداختم چشتون روز بد نبینه آبروم رفت 😢😢😢🤒🤒🤒🤒🤒

دعا کنید منم نی نی دار بشم
نماز خوندنم هم اونقدر باحاله خدا خودش قبول کنه یادم نمیاد رکعت چندمم رکوع تشهد 

وااای منم این مشکلو دارم, رفتم مهر رکعت شمار گرفتم ولی بازم تو تشهد خوندم یادم میره کم و زیادمیخونم خدا ببخششه

از پنجره دل خدا دید بهتری دارد
میگم بچه ها کیبورد من کلمه ژ نداره مال شما داره یا نه

ژواسه چیته خواهر😄

بعضی وقتا نصیحتی که به دیگران میکنی دقیقا همونیه که خودت باید بهش عمل کنی 😏😏منم تو تاپیک های جنجالی صدا کنید 😄
😐😐😐

خخخخ ملت چه دستو دل بازن

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞
2706