2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

يه نوع پنير بي نمك ضخيم كه رو يه لايه ي بيسكوييتي شيرينه. شيريني سنگينيه

"هلیا! احساس رقابت، احساس حقارت است. بگذار که هزار تیرانداز به روی یک پرنده تیر بیندازند. من از آنکه دو انگشت بر او باشد، انگشت بر می‌دارم. بگذار آنچه از دست رفتنی‌ست از دست برود".     نادر ابراهيمي
2731
حس میکنم شور میشه با پنیر.بنظرم بد مزس

پنيرش بي نمك و خامه ايه، با پنير ماسكارپونه درست ميشه يا پنير خامه اي و تركيبش با خامه. شور نيس مث پنير صبحانه ولي مث خامه كيك شيرينم نيس

"هلیا! احساس رقابت، احساس حقارت است. بگذار که هزار تیرانداز به روی یک پرنده تیر بیندازند. من از آنکه دو انگشت بر او باشد، انگشت بر می‌دارم. بگذار آنچه از دست رفتنی‌ست از دست برود".     نادر ابراهيمي
حس میکنم شور میشه با پنیر.بنظرم بد مزس

سلیقه ها فرق می کنن. من عاشقشم. بله. مثل کیک و شیرینی عادی شیرین خالص نمی شه. ولی با پنیر معمولی درست نمی شه. باید پنیرش کم نمک باشه. حتی اگه با لبنه درست کنن باید کمی خامه بهش بزنن که نمکش متعادل بشه. مزه ی شور و شیرین با هم خوب می شه.

میوه ای می شه. شکلاتی می شه. خودم با شکلات سفید درست می کنم گاهی. 

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!
پس حدسم درست بود🤢🤢

خوشمزه س. اصلن بد نيس. 

2738