2733
2734
عنوان

خدا غصم گرفته ...

140 بازدید | 18 پست

یه هفته س غصه دارم پسرم رفلاکس و الرژی داره کره و هرچیزی از گاو نمیتونه بخوره  کلا بدغذا و کم خوراکه 

بعد من ۳ماه پیش رفتم روستا تا کره گوسفندی گیر بیارم  بزنم غذاش حداقل قوت داشته باشه کلا سوپ میخوره از غذاهای دیگه متنفره   پولم کم بود ۱کیلو گرفتم حالام اندازه ۵۰گرم مونده  تهش مونده 

اینجام مغازه ها اعتماد ندارم اخه قاطی داره مطمئنم 

حالا چه خاکی بسرم بریزم 😢😢😔😔

😒

منم مامانه ی نی نی الرژیکم

شکرخدا کن که بهش ساخت کره

برو بازم بخر

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم مامانه ی نی نی الرژیکم شکرخدا کن که بهش ساخت کره برو بازم بخر

فصلش نیست تموم شده به هرکی زنگ زدم گفت نداریم بچم دوباره ضعیف میشه بخدا دیگه طاقت لاغری و ضعفشو ندارم 

خیلی زحمت کشیدم جون بگیره 😭😭😢

😒
2738
فصلش نیست تموم شده به هرکی زنگ زدم گفت نداریم بچم دوباره ضعیف میشه بخدا دیگه طاقت لاغری و ضعفشو ندار ...

طوری نبست غصه نخور چیزای دیگه بده بهش 

کلی چیزه مقوی میتونه بخوره

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
سلام به نظرم اگر بد غذاست بن بدنش کمه وضعیفه,با عصاره قلم وگوشت تقویتش کن,حریره بادام براش درست کن , ...

فقط سوپ و ابگوشت و اب قلم و اب پا مرغ  اونم درحد ۱۰ق م خوری میخوره که با کره یکم پرکالری میکردم حداقل جبران شه کم غذاییش  همش دنبالشم ۱قاشق غذا بخوره 

😒
بچه منم الرژی داشت ولی خدارو شکر خوب شد.بچتون چن وقتشه ؟ از کی الرژی گرف؟

از ۲ماهگی الرژی داره الان ۱سالشه اما همچنان درگیر هفته پیش یه قاشق ماست خورد صورتش اگزما زد 

😒
2706